منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه را از NBTC تایلند دریافت کرد

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه را از NBTC تایلند دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه را از NBTC تایلند دریافت کرد

در شش ماهه نخست امسال ، شیائومی چهار مدل مختلف از سری Mi 11 به نام های Mi 11 ، Mi 11 Lite (که در چین با نام Mi 11 Youth Edition عرضه می شود) ، May 11 Pro و May 11 Ultra عرضه کرد.

در همین حال ، می 11 لایت به عنوان یک مدل باریک و سبک شناخته می شود. این محصول تنها مدل میان رده در سری Mi 11 است. با این حال ، احتمالاً شیائومی به زودی یکی از اعضای جدید خانواده سبک و باریک به نام Xiaomi 11 Lite 5G NE را با Mi 11T معرفی خواهد کرد.

شیائومی 11 Lite 5G NE در حال حاضر تأییدیه NBTC را از تایلند دریافت کرده است. این پدیده بدین معناست که شرکت چینی به احتمال زیاد تلفن هوشمند جدید خود را به زودی در این منطقه عرضه می کند. با توجه به نام Xiaomi 11 Lite 5G NE ، به سختی می توان دید که نسخه ای است که از دست Xiaomi 11 Lite گرفته شده است. انتظار می رود مانند می 11 لایت ، این گوشی دارای وزن سبک و باریک باشد.

از نظر مشخصات ، Xiaomi 11 Lite 5G NE مجهز به یک صفحه نمایش تمام صفحه قدیمی با نرخ تازه سازی 90 هرتز ، پردازنده سری Qualcomm Snapdragon 7 (Snapdragon 780G یا Snapdragon 778G) خواهد بود.

شایان ذکر است که یک گوشی شیائومی مجهز به تراشه Snapdragon 778G اخیراً تأیید شبکه از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) را دریافت کرده است. این گوشی احتمالاً محصول جدید سری CC است و با نام Xiaomi 11 Lite 5G NE در بازارهای بین المللی عرضه می شود.

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه را از NBTC تایلند دریافت کرد

وب سایت 91mobiles همچنین در گزارشی مرتبط مدعی شده است که شیائومی قصد دارد گوشی هوشمند جدید خود را در این ماه در هند عرضه کند.

این گزارش می افزاید که این برند چینی به احتمال زیاد طی روزهای آینده روند تبلیغات گوشی جدید خود را آغاز خواهد کرد. با این حال ، صحت اطلاعات فوق و زمان عرضه دقیق این گوشی هوشمند توسط شیائومی را نمی توان تضمین کرد. البته بزودی جزئیات بیشتری از این گوشی منتشر می شود.

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه NBTC تایلند را دریافت کرد که اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.