منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

WhatsApp ، مانند اکثر برنامه های دیگر ، آزمایش بتا را انجام می دهد. این فرایند ضروری است ؛ زیرا قبل از راه اندازی برنامه برای عموم ، باید از اجرای بهینه آن اطمینان حاصل شود. علاوه بر این ، اگر برنامه ای به صورت عمومی راه اندازی یا به روز شود و عملکرد آن خوب نباشد ، کاربران هنگام استفاده از برنامه با مشکلات زیادی روبرو می شوند و این مشکل پیامدهای فاجعه باری خواهد داشت.

WhatsApp قبلاً نسخه بتا برنامه های تلفن همراه خود را برای Android و iOS منتشر کرد. اما اکنون ، به گفته وب سایت WABetaInfo ، به نظر می رسد که این پلتفرم در حال راه اندازی یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود است.

همانطور که احتمالاً بسیاری از شما می دانید ؛ WhatsApp دارای یک برنامه رومیزی است که به کاربران امکان می دهد به جای دسترسی مداوم به تلفن های خود ، با رایانه شخصی صحبت کنند.

این برنامه بتا اساساً به کاربران شرکت کننده اجازه می دهد تا ویژگی های جدید برنامه را قبل از سایرین مشاهده و آزمایش کنند. این فرایند همچنین به WhatsApp کمک می کند تا اشکالات احتمالی و حفره های امنیتی را قبل از انتشار نسخه عمومی برنامه شناسایی کند. این برنامه بتا هر دو نسخه Windows و macOS را پوشش می دهد.

شایان ذکر است که این برنامه ، به دلیل بتا بودن ، احتمالاً دارای اشکالات و مشکلاتی است. بنابراین ، احتمالاً یک گزینه ایده آل برای استفاده روزمره نخواهد بود.

WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

WhatsApp یک بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرده است که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.