منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • WhatsApp روی قابلیتی کار می کند که پیام های کاربران پس از 90 روز ناپدید می شود

WhatsApp روی قابلیتی کار می کند که پیام های کاربران پس از 90 روز ناپدید می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WhatsApp روی قابلیتی کار می کند که پیام های کاربران پس از 90 روز ناپدید می شود

در نوامبر سال گذشته ، رسانه های اجتماعی واتس اپ ویژگی ای به نام Fade Messages را معرفی کردند که پس از 7 روز از تاریخ نوشتن ناپدید می شود.

شایان ذکر است که این رسانه چند ماه پیش کار خود را روی پیامهای “یکبار مرور” آغاز کرد و این پیامها ، همانطور که از نامش پیداست ، پس از یک مشاهده برای همیشه ناپدید می شوند.

طبق گزارشات منتشر شده امروز ، WhatsApp گزینه دیگری را در مورد تاریخ انقضای پیام ها اضافه می کند. با این ویژگی جدید ، پیام ها پس از 90 روز ناپدید می شوند.

شایعات حاکی از آن است که این ویژگی پس از گذراندن دوره آزمایشی بتا ، از طریق منویی مشابه آنچه در تصویر زیر نشان داده شده است ، به کاربر ارائه می شود. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، کاربران قادر خواهند بود گزینه “Off” را انتخاب کنند (با انتخاب این گزینه ، پیامها هرگز ناپدید نمی شوند) یا گزینه هایی را لمس کنند که پیامهای کاربر پس از 24 ساعت ، 7 روز یا 90 روز ناپدید می شوند.

WhatsApp روی قابلیتی کار می کند که پیام های کاربران پس از 90 روز ناپدید می شود

این گزینه ها به کاربران یک انتخاب عالی می دهد ، اما در حال حاضر گزینه “حذف پیام 90 روزه” فقط به نسخه بتا واتساپ اندروید (نسخه 2.21.9.6) اضافه شده است. رسانه WhatsApp گاهی اوقات ویژگی های نرم افزاری آینده خود را به صورت هفته ای (و حتی ماه ها) به صورت بتا حفظ می کند تا در اختیار همه کاربران خود قرار گیرد. از زمان افزودن این ویژگی به واتس اپ ، تاکنون اطلاعات دقیقی منتشر نشده است ، اما رسانه ها روی این ویژگی کار می کنند.

WhatsApp روی قابلیتی کار می کند که باعث می شود پیام های کاربران پس از 90 روز ناپدید شوند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.