منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

کوپه های میم سر و صدا کرده اند و این روزها جامعه ارزهای رمزنگاری شده ، با پدیده جذاب توکن ها و در کنار کپسول های میم. روز به روز وسعت می یابد. دوج کوین پدر همه این سکه ها یا نشانه های ارزان اما جذاب است و روزی نیست که توکنی با الهام از نام یا عملکرد DodgeQueen وارد بازار ارزهای رمزنگاری شده نشود.

دوج کوین ، پدر معنوی دوج کوین ، در دنیای رمزنگاری فعال بوده است ، هر از گاهی در مورد برخی از توئیت ها توئیت می کند و باعث می شود این توکن یک شبه صد ساله را طی کند و سهامداران خود را غنی کند.

Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

شیبا فلوکی چیست؟

پلتفرم چینی Bainance Smart میزبان یک الگو یا توکن جدید به نام Shiba Fluki است. این نشانه در 4 ژوئیه 2021 ، مدتی پیش متولد شد. Floki ابتدا در صرافی غیر متمرکز Pancake Swap و سپس در صرافی معتبر L Bank ارائه شد.

یکی از مهمترین ویژگی های این توکن تازه وارد این است که خریداران آن؛ پس از خرید ، دارایی های شما را بیشتر و بیشتر می بینند. بر اساس اعلام رسمی این تیم نمادین ، ​​شیاد فلوکی شیادان 5 درصد از هر تراکنش را دریافت می کنند که می تواند برای سرمایه گذاران جذاب و جالب باشد.

تیم توسعه دهنده شیبا فلوکی در ابتدا 50 درصد از توکن های موجود را برای نشان دادن حسن نیت خود سوزاند. برای هر معامله 10 درصد مالیات اخذ می شود که 5 درصد آن به مجرمان تقسیم می شود و 5 درصد دیگر برای دریافت پاداش به کیف شیبا فلوکی تعلق می گیرد.

هزینه شیبا فلوکی

زیرا این توکن جدید بر اساس شبکه مبادله ای Bainance ، یعنی BSC یا Bainance Smart China و استاندارد معتبر BEP20 طراحی و ارائه شده است. هزینه ها و هزینه های معامله بسیار بسیار کمتر از پروژه های گران قیمت شبکه اتریوم است.

ایلان ماسک و شیبا فلوکی

دیروز ، ایلان ماسک در توییتی یک سگ نژاد شیبا اینو را نشان داد. او گفت که نام سگ جدیدش فلوک است. این امر بمب توکن را عجیب کرد.

Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

شیبا فلوکی یک توکن اجتماعی است و قیمت آن با توجه به روند عرضه و تقاضا افزایش یا کاهش می یابد ، یعنی با افزایش تعداد کلاهبرداران و خرید آنها قیمت آن روز به روز افزایش می یابد.

این توکن را مانند اکثر توکن های جدید و معروف موجود در بازار مانند Shiba Ino ، Fag ، Dedi Dodge معامله کنید. بچه دوج ، کیشو اینو ، سایفون و … آنها ریسک و البته جذابیت زیادی دارند.

قیمت و شرایط شیبا فلوکی

این رمز با نماد FSHIB در بازار ارزهای رمزنگاری شده شناخته می شود. تعداد کل واحدهای Shiba Fluke 1.000.000.000.000.000 است که البته 50 درصد آن توسط تیم توسعه دهنده این توکن در روز عرضه سوخته است.

Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

پیش بینی قیمت شیبا فلوکی

وب سایت دیجیتال کوین پرایس قیمت توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را بر اساس شرایط اولیه و فنی آنها پیش بینی می کند. این وب سایت قیمت شیبا فلوکی را تا پایان سال آینده 0.00 میلیارد دلار تخمین می زند.

این پیش بینی برای پایان سال 2026 ، یعنی 5 سال آینده ، 0.0000000131 دلار خواهد بود. با این حال ، می بینیم که گاهی اوقات این نرخ رشد تنها با یک توییت یا یک اتفاق ناگهانی در چند روز رخ می دهد و ثروت هنگفتی را به دارندگان آن می دهد.

Sheiba Fluki چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

شبا فلوکی را از کجا بخریم؟

با توجه به تازگی این توکن ، خرید شیبا فلوکی کار بسیار دشواری است ، اما همچنان یک صرافی ایرانی است. آرزیف در کشور ما این کار را برای کاربران ایرانی بسیار آسان کرده است. با پیوستن به ارزیف و استفاده از ریال ، شما به راحتی می توانید شیبا فلوکی را تا آنجا که دوست دارید خریداری و نگهداری کنید. همچنین امکان برداشتن این توکن در هر کجا که می خواهید وجود دارد.

بنابراین اگر به Sheiba Floki ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Wink ، Shiba Ino ، Kisho Ino و ،.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید توسط مایکت

لینک دانلود مستقیم

شیبا فلوکی چه نوشته و چگونه آن را بخرم؟ اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.