منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر افت بیشتر مقاوم است!

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر افت بیشتر مقاوم است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر افت بیشتر مقاوم است!

امروزه تست تصادف بر روی دستگاه های مختلف به یک پدیده نسبتاً رایج در بین شرکت های تولید کننده شیشه مقاوم تبدیل شده است و بر اساس نتایج آزمایش ، این شرکت ها نحوه استفاده از شاسی فلزی بین دو ورق شیشه را یاد می گیرند. اما یک گوشی تاشو مانند Samsung Galaxy Z Fold 3 5G در این آزمایش چگونه عمل خواهد کرد؟

شاسی مورد استفاده در Galaxy Z Fold 3 از آلومینیوم مقاوم برای سامسونگ ساخته شده است. این ماده قابل مقایسه با آلومینیوم سری 7000 است که معمولاً در تلفن های هوشمند استفاده می شود. 10 درصد قوی تر نمای بیرونی نیز با شیشه Gorilla Glass Victus پوشانده شده است.

هنگامی که Galaxy Z Fold 3 در حالت بسته است و تست تصادف را انجام می دهد ، عملکرد دستگاه به دلیل ساختار فلزی و شیشه ای خارجی آن بسیار شبیه به یک گوشی معمولی است. اما اگر گوشی به حالت باز شدن قفل بیفتد (در این صورت صفحه نمایش به سمت داخل تا می شود) چه اتفاقی می افتد؟

لایه محافظتی جدید PET روی صفحه Galaxy Z Fold 3 تقریباً 80٪ مقاومت بیشتری نسبت به مدل Galaxy Z Fold 2 دارد. اما آیا این عملکرد برای محافظت از گوشی کافی خواهد بود؟ فقط کافی است این ویدیو را تماشا کنید تا به جواب برسید.

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر افت بیشتر مقاوم است!

بین لبه های برجسته در اطراف صفحه نمایش و محافظ صفحه از پیش نصب شده روی صفحه ، پنل داخلی بسیار بهتر از آنچه انتظار می رفت عمل کرد. اما اگر تلفن از دست شما بیفتد و نیمه بسته به زمین برخورد کند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به نظر می رسد در این مورد نیز مشکلی حاد وجود نخواهد داشت.

تست تصادف توسط تیمی به نام PhoneBuff انجام شد و آنها می گویند Galaxy ZFold 3 به احتمال زیاد دوام بیشتری نسبت به Galaxy S21 Ultra دارد. با این حال ، کاربران هنوز باید محافظ صفحه را روی جلد قرار دهند و به طور جدی در مورد خرید قاب محافظ برای گوشی خود فکر کنند.

با این حال ، Galaxy Z Fold 3 هنوز هم پس از تمام تست های خرابی کار می کند. اما ظاهر او آسیب جدی دید. با پوشیدن روکش محافظ می توان تا حد زیادی از این آسیب ها جلوگیری کرد. همیشه به خاطر داشته باشید که تعویض صفحه نمایش گران خواهد بود. علاوه بر این ، برخی از کیسه ها از ساختار لولا محافظت می کنند. قسمتی که ظاهرا آسیب پذیرتر از سایر قسمت های گوشی است. آسیب پذیرترین لولا احتمالاً به دلیل طراحی گوشی و نحوه توزیع وزن بر روی آن است.

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر افت بیشتر مقاوم است! اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.