منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسماً در بازار کره معرفی شد

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسماً در بازار کره معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسماً در بازار کره معرفی شد

علاقه مندان به گلف در کره در حال حاضر یک دوست جدید با خود دارند. کمکی که به آنها کمک می کند بهتر بازی کنند. این دستگاه که Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition نام دارد ، دارای برچسب قیمت 299،000 وون (255 دلار) است.

این نسخه جدید و محدود از Galaxy Watch 4 با برنامه Smart Caddy عرضه می شود. این برنامه شامل اطلاعات و داده های مربوط به 40،000 زمین گلف در سراسر جهان است. این داده ها شامل فاصله و تاریخچه پرتاب توپ است و مطمئناً به بازیکنان گلف کمک می کند تا مهارت های بازی خود را با استفاده از برنامه بهبود بخشند.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition در حال حاضر در کنار نسخه اولیه Galaxy Watch و Galaxy Watch Active 2 با برنامه های مبتنی بر گلف در دسترس است. داده های ارائه شده توسط برنامه Smart Caddy شامل اطلاعات چرخش سبز ، تشخیص خودکار اطلاعات حفره ، نقشه های ماهواره ای و سایر ویژگی هایی است که به بهبود مهارت بازیکنان در طول دوره کمک می کند.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسماً در بازار کره معرفی شد

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition در دو مدل مختلف در دسترس است: 40 میلی متر نقره ای و 44 میلی متر مشکی. نسخه 40 میلی متری Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition 299،000 وون (تقریباً 255 دلار) قیمت دارد. در حالی که مدل بزرگتر 44 میلی متری با قیمت 329،000 وون (281 دلار) در دسترس است. سامسونگ طرفداران احتمالی Galaxy Watch 4 Golf Edition را گیج کرده است. زیرا غول کره ای به عرضه این محصول در بازار جهانی اشاره ای نکرده است.

گذشته از برنامه Smart Caddy ، تفاوت قابل توجهی بین Golf Edition و Galaxy Watch 4 استاندارد وجود ندارد. هر دو ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل WatchOS 3.0 هستند و سنسورها و عملکردهای مشابهی دارند.

سامسونگ گلکسی واچ 4 گلف ادیشن به طور رسمی به بازار کره معرفی شد و اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.