منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Olympus شایعات همکاری با سامسونگ در مورد دوربین پرچمدار Galaxy S22 را تکذیب کرد

Olympus شایعات همکاری با سامسونگ در مورد دوربین پرچمدار Galaxy S22 را تکذیب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Olympus شایعات همکاری با سامسونگ در مورد دوربین پرچمدار Galaxy S22 را تکذیب کرد

در بهار و تابستان امسال ، شایعاتی مبنی بر همکاری سامسونگ و المپوس در زمینه دوربین گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 منتشر شد. اما اکنون به نظر می رسد چنین سناریویی کار نخواهد کرد.

Galaxy S22 از دوربین های مارک Olympus استفاده نمی کند

اوایل این هفته ، Olympus ، سازنده مشهور دوربین ، به وب سایت آلمانی LetsGoDigital تأیید کرد که با شرکت کره ای برای طراحی دوربین برای تلفن هوشمند جدید سامسونگ همکاری نمی کند. هنوز مشخص نیست که آیا مذاکراتی بین این دو برند تاکنون انجام شده است یا خیر. اما شانس همکاری Olympus و سامسونگ بر روی دوربین سری Galaxy S22 بسیار کم است.

با این حال ، پرچمداران اخیر گلکسی عملکرد فوق العاده ای در بخش دوربین داشته اند و هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم این سناریو در مورد سری Galaxy S22 صادق نخواهد بود. حتی اگر شایعات همکاری بین Olympus و Samsung درست نباشد. بر اساس شایعات ، Galaxy S22 Ultra از سیستم چهار دوربین متفاوتی استفاده خواهد کرد. این ماژول احتمالاً نسخه به روز شده سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی با قابلیت تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) را در خود جای خواهد داد.

2 لنز زوم (یکی از نوع تله فوتو 12 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 3x و دیگری از نوع پریسکوپ 12 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 10 برابر) و یک لنز 12 مگاپیکسلی با زاویه فوق عریض از دیگر اجزای ماژول دوربین هستند. این 3 دوربین از قابلیت OIS نیز پشتیبانی می کنند.

Olympus شایعات همکاری با سامسونگ در مورد دوربین پرچمدار Galaxy S22 را تکذیب کرد

از سوی دیگر ، Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus احتمالاً از دوربین دوگانه با سه سنسور 12 مگاپیکسلی (شامل ماژول تله فوتو با زوم 3x و لنز فوق عریض ناشناخته) استفاده خواهند کرد.

در مورد دوربین سلفی نیز به نظر می رسد که گوشی های Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus از سنسورهای 10 مگاپیکسلی در جلو استفاده می کنند. از سوی دیگر ، Galaxy S22 Ultra دارای یک دوربین 40 مگاپیکسلی بهبود یافته است.

Olympus شایعات همکاری با سامسونگ در زمینه دوربین گلکسی S22 که برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد را تکذیب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.