منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Galaxy S22 احتمالاً کوچکترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود

Galaxy S22 احتمالاً کوچکترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy S22 احتمالاً کوچکترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود

امروزه صفحه نمایش تلفن های همراه بزرگتر از همیشه شده است. اندازه صفحه نمایش اکثر تلفن های هوشمند حتی کوچکتر از تبلت ها است. اما با معرفی گوشی هایی مانند iPhone 13 Pro Max با صفحه نمایش 6.7 اینچی ، اندازه پنل گوشی های هوشمند بسیار نزدیک به تبلت ها شده است. با این حال ، سامسونگ به احتمال زیاد این گوشی را در پرچمدار گلکسی S22 خود کاهش می دهد.

طبق توییت اخیر Ice Universe ، به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد اندازه صفحه نمایش مدل اصلی Galaxy S22 را به حدود 6.06 اینچ کاهش دهد. در نتیجه ، اندازه کلی صفحه نمایش در مقایسه با گوشی هایی مانند iPhone 13 کمی کوچکتر خواهد بود.

برای درک بهتر مشکل ، جالب است بدانید که امسال گوشی هوشمند Galaxy S21 با صفحه نمایش 6.1 اینچی عرضه شد. در حالی که مدل Galaxy S20 در سال 2019 مجهز به صفحه نمایش 6.2 اینچی بود. بنابراین به نظر می رسد که سامسونگ در سال گذشته به تدریج اندازه صفحه نمایش برخی از گوشی های خود را کاهش داده است. گفته می شود کاهش اندازه صفحه نمایش از 6.1 به 6.06 اینچ تغییر چشمگیری ندارد. اما کاهش ضخامت لبه های اطراف صفحه نمایش به کاهش اندازه گوشی کمک می کند.

برخی از کاربران در حال حاضر ترجیح می دهند از صفحه نمایش های بزرگ استفاده کنند. اما برخی از مردم هنوز مایل به خرید گوشی های یک دست هستند. بنابراین ، بدیهی است که Galaxy S22 برای پاسخگویی به نیازهای این محدوده عرضه خواهد شد. البته باید توجه داشت که این اطلاعات رسمی به نظر نمی رسد. بنابراین ، باید با شک و تردید به دقت آن نگاه کرد. با این حال ، اکنون این س arال پیش می آید که آیا کاهش اندازه صفحه نمایش فقط برای مدل اصلی Galaxy S22 است یا شامل سایر اعضای این خانواده می شود؟

Galaxy S22 احتمالاً کوچکترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود

Galaxy S22 احتمالاً کوچکترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود و اولین حضور خود را در زمینه فناوری و اخبار موبایل نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.