منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

اپل به تازگی از گوشی های سری آیفون 13 خود به طور رسمی رونمایی کرد. این خانواده مانند سال گذشته شامل 4 مدل مختلف با نام های iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max است. با این حال ، کاربران معمولی احتمالاً باید تا پایان ماه اکتبر منتظر بمانند تا iPhone 13 Pro Max خریداری شده را دریافت کنند. اما اکنون ، به لطف بررسی های اخیر رسانه های تخصصی ، تا حدودی از مشخصات فنی و عملکرد این گوشی مطلع هستیم.

پس از ارسال جزئیاتی در مورد مشخصات داخلی دستگاه ، اکنون زمان بررسی عملکرد آن در دنیای واقعی است. به گفته کارشناسان وب سایت DisplayMate ، Apple iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است.

DisplayMate خاطرنشان می کند که صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max قدیمی با رتبه A + بالاترین سطح عملکرد را در بین تلفن های هوشمند دارد و توانسته است 12 رکورد جدید را از نظر عملکرد پنل گوشی های هوشمند به ثبت برساند یا بشکند. بنابراین تا یک سال دیگر اپل قوانین بازار نمایشگر تلفن همراه را تعیین می کند. همچنین به نظر می رسد تصمیم شرکت آمریکایی برای افزودن نرخ تازه سازی 120 هرتز به صفحه نمایش بهترین مدل های آیفون بالاخره نتایج مثبتی را نشان داده است.

iPhone 13 Pro Max استاندارد جدیدی را برای نمایشگرهای iPhone تعیین می کند

برای افراد ناآگاه ، باید توجه داشت که مدل های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max مجهز به نمایشگرهای جدید Super Retina XDR با فناوری تبلیغاتی هستند. اپل از این مارک برای نامگذاری نرخ تجدید متغیر در محدوده 10 تا 120 هرتز استفاده کرده است. این فناوری به مانیتور اجازه می دهد تا نرخ تجدید خود را در محدوده 10 هرتز (با مصرف برق بسیار کم) در 120 هرتز (برای نمایش بسیار روان محتوا). این فرایند بسته به نوع محتوایی که روی صفحه پخش می شود انجام می شود.

DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

برآوردهای دقیق موسسه DisplayMate نشان می دهد که بیشترین روشنایی تمام صفحه برای گوشی های هوشمند مجهز به صفحه نمایش قدیمی یکی از رکوردهایی است که توسط iPhone 13 Pro Max ثبت شده است. اپل ادعا می کند که حداکثر روشنایی صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max برای محتوای معمولی به 1000 نیت می رسد. اگر محتوای HDR روی صفحه پخش شود ، حداکثر روشنایی پنل به 1200 نیت خیره کننده می رسد. برای مقایسه ، صفحه نمایش قابل حمل iPhone 12 Pro Max سال گذشته دارای روشنایی معمول 800 نیت است. روشنایی HDR در تلفن در سال گذشته به 1200 نیت رسید. ویژگی که مدل جدیدتر به صورت استاندارد دارد.

بالاترین دقت رنگ مطلق رکورد دیگری است که توسط صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max ثبت شده است. همچنین ، این گوشی از نظر بالاترین نسبت کنتراست و کمترین میزان بازتاب صفحه نمایش ، عملکرد فوق العاده ای دارد.

فناوری پیشرفته نمایش آیفون توسط سامسونگ ارائه شده است

جالب اینجاست که اپل باید از Samsung برای این دستاورد سپاسگزار باشد. با این حال ، غول کره ای ارائه دهنده انحصاری پنل های OLED LTPO مورد استفاده در iPhone 13 Pro Max است. با این حال ، شرکت تحقیقاتی Display Supply Chain Consultants خاطرنشان می کند که LG قصد دارد سال آینده پنل های OLED LTPO خود را در اختیار اپل قرار دهد. LTPO فناوری جادویی در پشت صحنه برای نرخ متغیر تازه سازی در مدل های جدیدتر iPhone است. علاوه بر این ، این فناوری در تلفن های هوشمند مختلف Android مجهز به نمایشگرهای AMOLED سامسونگ استفاده شده است.

اکنون کارشناسان کنجکاو هستند که ببینند آیا گوشی های آیفون 14 و آیفون 14 مکس سال آینده استانداردهای فعلی را برآورده می کنند یا خیر. بر اساس برخی شایعات ، هر چهار مدل Apple iPhone 2022 با صفحه نمایش OLED LTPO با نرخ تازه سازی 120 هرتز عرضه می شوند.

توسط DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است ، اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.