منو سایت

Apple iOS 15 کمتر از iOS 14 محبوبیت داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Apple iOS 15 کمتر از iOS 14 محبوبیت داشته است

با انتشار هر نسخه جدید سیستم عامل iOS اپل در چند روز اول پس از انتشار ، شاهد رکورد جدیدی از نظر استقبال کاربران از نسخه قبلی هستیم. با این حال ، به نظر می رسد که iOS 15 امسال از این روند دور می شود.

بر اساس گزارش جدیدی که در وب سایت Mixpanel منتشر شده است ، نرخ کارکرد iOS 15 تا ساعت 12 صبح روز چهارشنبه 21 سپتامبر به وقت شرق فقط 8.5 درصد بود. برای درک بهتر مشکل ، جالب است بدانید که در همان دوره در چرخه انتشار iOS 14 ، این پلت فرم توسط 14.5 of از دستگاه های واجد شرایط استفاده می شد. این تفاوت حیرت انگیز است و طیف گسترده ای از کاربران را که واقعاً از انتشار به روزرسانی iOS 15 هیجان زده نیستند ، هدف قرار می دهد. بنابراین این افراد هیچ عجله ای برای به روز رسانی دستگاه های خود به جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل اپل ندارند.

وب سایت Mixpanel بر اساس بازدید از وب سایت ها و برنامه هایی که از SDK تجزیه و تحلیل تلفن همراه خود استفاده می کنند ؛ اندازه گیری میزان استفاده از iOS ؛ بنابراین ، این داده ها رسمی نیستند و احتمالاً به طور کامل دقیق نیستند.

اما این مقایسه با داده های جمع آوری شده توسط وب سایت Mixpanel در سال گذشته انجام می شود. اطلاعات مشابهی امروز جمع آوری شده است. بنابراین این نظریه که iOS 15 از iOS 14 کمتر محبوب است احتمالاً درست است. حتی اگر درصدهای اعلام شده قبلی کاملاً دقیق نباشند.

Apple iOS 15 کمتر از iOS 14 محبوبیت داشته است

شایان ذکر است که اپل هنوز هیچ آمار رسمی در این مورد اعلام نکرده است. اگر iOS 15 واقعا کمتر از سیستم عامل نسل قبلی اپل محبوبیت دارد ؛ در این مورد ، هنوز بعید است که شرکت این موضوع را علنی اعلام کند. گزارش قبلی اپل نشان می داد که iOS 14 در ماه ژوئن 85 درصد افزایش داشته است.

اوایل امسال ، اپل اعلام کرد افرادی که می خواهند پس از انتشار به روزرسانی iOS 15 به استفاده از iOS 14 ادامه دهند ؛ آنها هنوز می توانند به روز رسانی های مهم امنیتی را دریافت کنند. این امر به احتمال زیاد باعث تمایل کاربران به مهاجرت به سیستم عامل جدید می شود. همچنین ، به خاطر سپردن بسیاری از مسائل در نسخه های اصلی اولیه iOS در طول این سال ها می تواند تمایل کاربران برای نصب به روزرسانی های جدید را کاهش دهد.

تجربه کاربری iOS 15 اپل برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه کمتر از iOS 14 بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.