منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 9 نکته و ترفند مهم برای Legend of Zelda: Breath of the Wild

9 نکته و ترفند مهم برای Legend of Zelda: Breath of the Wild

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
the-legend-of-zelda-of-the-wild-switch-hero

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild سرانجام پس از انتظارات زیاد منتشر شد. این بازی یکی از بهترین بازی های ماجراجویی است که نینتندو تا به حال ساخته است. این بازی را می توان در Switch یا Wii U. انجام داد. شما می توانید دنیای باز عالی را در این کنسول ها تجربه کنید ، که کمی متفاوت از آنچه در بازی های قبلی Zelda به آن عادت داشتید است.

برای کمک به شما ، این مقاله 9 نکته مهم را فهرست می کند که باید در طول 10 ساعت یا بیشتر بازی به آنها توجه کنید. با نمازگزاران باشید.

1. طیف گسترده ای از سلاح های غوغا را در دست داشته باشید

در Zelda ، موجودی سلاح های شما به سلاح ها و سبک های تیراندازی تقسیم می شود ، اما گول نخورید که فکر می کنید فقط دو دسته وجود دارد. هر سلاح با توجه به نوع سلاح دارای یک غوغا و برای هر یک ویژگی خاص و متفاوتی دارد. بنابراین داشتن ترکیبی از سلاح های مختلف به صرفه است.

zelda_weapon_degradation

به عنوان مثال ، گاهی اوقات ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که باید سنگی را بشکنید ، یا یکی از هیولاهای سنگی که گهگاه با آن برخورد می کنید. شمشیر ممکن است بهترین سلاح در هنگام مبارزه با دشمنان جسمانی مانند بوکوبلین ها باشد ، اما برای شکستن سنگ ها بی فایده است ، بنابراین برای این کار باید از چوب یا حتی چکش استفاده کنید.

فقط غوغای خود را با شمشیر پر نکنید ، در غیر این صورت در شرایط سختی قرار خواهید گرفت.

2. جعبه مخفی را از هر حرم بردارید.

در Zelda ، حدود 100 زیارتگاه در اطراف Hyrule وجود دارد که هر کدام دارای معماهای منحصر به فرد خود هستند. پاداش هر زیارتگاه Spirit Orb است ، اما به دست آوردن آن تنها نیمی از داستان است. هر زیارتگاهی دارای صندوقچه ای از گنج پنهان است که شامل وسایل خنک مانند سلاح ویژه ، برخی از لباس های نادر یا یک گوهر ارزشمند است که می توانید آن را به روپیه های زیادی بفروشید.

zelda_weapon_degradation

مطمئن شوید که هر یک از این جعبه ها را پیدا کرده اید ، اما بدانید که برای رسیدن به آنجا احتمالاً باید یک معمای اضافی را حل کنید. اگر مطمئن نیستید که جعبه ای را در حرم خاصی پیدا کرده اید ، آن را روی نقشه جستجو کنید. اگر قبلاً آن را به دست آورده اید ، یک نماد جعبه کوچک در کنار نام حرم وجود دارد.

3. برای افزایش آمار خود ، Spirit Orbs را خرج کنید

هنگام صحبت در مورد Spirit Orbs ، نباید فراموش کنید که این مورد باید به طور منظم هزینه شود. هر بار که چهار Spirit Orbs را جمع آوری می کنید ، می توانید از آنها برای افزایش توانایی های خود استفاده کنید. وقتی چهار تا دارید مجسمه الهه را جستجو کنید و برای او دعا کنید. این مجسمه زنده می شود و به شما این امکان را می دهد که گوی خود را با قلب اضافی در سلامت بیشتر یا نوار استقامت خود عوض کنید. با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

zelda_weapon_degradation

مجسمه های الهه روی نقشه مشخص نشده اند ، بنابراین هنگامی که یکی از آنها را پیدا کردید ، ایده خوبی است که به نقشه خود بروید و مکان آن را مشخص کنید تا دفعه بعدی بدانید کجا بروید.

4. شجاع بودن و تقلب را بیاموزید.

مبارزه با دشمنان فراتر از دویدن به سمت آنها و تکان دادن سلاح خود مانند انسان های دیوانه است. انجام این کار به شما آسیب می رساند ، به خصوص اگر از سلاح قدرتمندی استفاده کنید که ضربه زدن به آن زمان زیادی می برد. دفاع از خود با سپر (فشار دادن دکمه L) برای برخی از دشمنان ضعیف خوب است ، اما شما واقعاً باید یاد بگیرید که چگونه در یک لحظه فرار کنید و فرار کنید.

zelda_weapon_degradation

کلید L را نگه دارید تا دشمن خود را نشانه رفته و X و جهت را درست قبل از اینکه دشمن به سمت شما بچرخد فشار دهید. این به شما امکان می دهد حمله Flurry Rush را فعال کنید.

5. اسب بیابید

این یک نسخه عظیم از جهان Hyrule است ، بزرگترین جهان که تا کنون در Zelda ایجاد شده است. تا کنون ، این نسخه از بازی بزرگترین نسخه از این سری عناوین است. دویدن پیاده روی خوب و ساده است ، اما برای مسافت های طولانی (با فرض اینکه از سفر سریع بین پناهگاه ها استفاده نمی کنید) ، احتمالاً باید سعی کنید اسب خود را پیدا کنید.

zelda_weapon_degradation

هر زمان که اسب می بینید ، خم شوید (چوب را به سمت چپ فشار دهید) و به آرامی نزدیک شوید. وقتی آنقدر نزدیک می شوید که بتوانید آن را با فشار دادن A سوار کنید ، احتمالاً اسب کمی وحشیانه عمل می کند. اسب احتمالاً حرکت هایی را انجام می دهد تا شما را سرنگون کند ، دکمه L را فشار دهید تا اسب آرام شود و در نهایت اسب پس از مدتی آرام می شود. اکنون می توانید هر زمان که می خواهید سوار آن شوید و زمان سفر خود را کاهش دهید. حتی می توانید شمشیر خود را بدون پیاده شدن از اسب خود استفاده کنید. تیرهای خود را پرتاب کرده و بدون پیاده شدن از اسب با دیگر شخصیت ها صحبت کنید.

متناوباً ، با سپر خود ، دکمه A را دقیقاً در طول حمله فشار دهید تا جدا شود ، سلاح خود را بیرون بکشید و آنها را کاملاً رها کنید. در صورت نیاز می توانید کار را به پایان برسانید ، به دنبال زیارتگاه Ta’loh Naeg در نزدیکی دریاچه فانوس (در بالا سمت راست دومین منطقه باز کردن قفل) بگردید ، این جایی است که به شما آموزش داده شده است که از آن بجنگید و از آن دوری کنید.

6. برای کمک از Amiibo استفاده کنید

Breath Of The Wild می تواند یک بازی بسیار دشوار باشد ، به ویژه در ساعات اولیه زمانی که شما فقط مشتی قلب دارید و استقامت شما پایین است. در این مورد ، فراموش نکنید که شما Amiibo دارید. می توانید یکبار در روز برای کمک با آنها تماس بگیرید. در ابتدای بازی ، قدرت Amiibo را با Sheikah Slate خود دریافت خواهید کرد. پس از دریافت آن ، آن را روی زمین نشان دهید و Amiibo را در کنترل خود قرار دهید تا اقلامی را برای کمک به شما بیاورد.

اگر Amiibo در نسخه های دیگر Zelda مانند Link Smash Bros ، Wind Waker Zelda یا Sheik یکی باشد یا دیگری ، به شما یک تن غذا و یک صندوق گنج می دهد که می تواند یک سلاح قوی را در خود نگه دارد.

با این حال ، نیازی به داشتن Zelda amiibo ندارید. حتی یک amiibo Splatoon یا Animal Crossing هنوز هم تمام غذا را از آسمان می اندازد تا به شما کمک کند. هر Amiibo را فقط می توان هر 24 ساعت یک بار استفاده کرد ، اما هر کدام جداگانه شمارش می شوند ، بنابراین اگر 20 Amiibos دارید ، می توانید 20 برابر بیشتر کمک بگیرید.

7. در صورت امکان غذاهای خام را ذخیره کنید

سیب و قارچ زیادی در اطراف شما وجود دارد و می توانید با کشتن حیواناتی که پیدا کرده اید گوشت خام را جمع آوری کنید. سعی کنید آنها را نگه دارید مگر اینکه واقعاً به آنها احتیاج دارید. آنها را تا دفعه بعد که با قابلمه ای روبرو می شوید ، ذخیره کنید. این گلدان ها را در بیشتر اردوگاه های بوکوبلین خواهید یافت. می توانید گوشت خام بپزید تا سود بیشتری داشته باشد.

این ممکن است به این معنی باشد که اگر آنها را به تنهایی بپزید کمی بهبود می یابد. اگر یک سیب را با مقداری گوشت بپزید ، سلامتی شما دو برابر و حتی بهتر می شود ، مواد مختلف را با هم ترکیب کنید ، از هر غذا یکی را ذخیره کرده و بقیه را در قابلمه بگذارید. به این ترتیب ، می توانید غذاهای بسیار قدرتمندی دریافت کنید که سلامت و قلب شما را باز می گرداند و حتی می تواند استقامت شما را افزایش داده یا در برابر سرما یا گرما مقاومت کند.

8. برای صعود یا شنا وقت بگذارید.

بسیاری از وظایف بازی از استقامت شخصیت شما استفاده می کنند. کوهنوردی و شنا مهمترین وظایفی است که باید به آنها مسلط شوید زیرا تمام شدن قدرت در هنگام انجام هر یک از این کارها می تواند کشنده باشد. هنگامی که شروع به بالا رفتن یا شنا می کنید ، مقاومت شما به آرامی کاهش می یابد ، می توانید در این صعود یک کار را انجام دهید ، با فشار دادن X ، کمی سرعت خود را افزایش می دهید. هرچقدر هم وسوسه انگیز باشد ، باید در برابر تمایل به این کار مقاومت کنید ، مگر آنکه کاملاً مطمئن باشید که شما را به پایان سفر می رساند.

افسانه زلدا Breath Of The Wild

اگر از این آمپر استفاده می کنید ، مقاومت زیادی را مصرف خواهید کرد ، اما مهمتر از آن ، اگر از آمپر استفاده نکنید و کمی مدیتیشن کنید ، وقتی به یک نقطه رسیدید ، استقامت بیشتری نسبت به آمپر برای حرکت سریعتر خواهید داشت. به استفاده کنید.

کوهنوردی و شنا می تواند یک روند آهسته باشد ، اما اگر از فرصت استفاده کنید و سعی کنید سرعت آن را افزایش دهید ، می توانید بمیرید و دوباره به جایی که قبلا بودید برگردید.

9. برای هر سفری آماده شوید

در نهایت ، هر سفری که به Breath Of The Wild انجام می دهید ، سواری مستقیم از یک تکه زمین به قسمت دیگر نخواهد بود. شما باید صعود کنید ، فرود بیایید و گاهی شرایط نسبتاً سختی را پشت سر بگذارید. درست است که لینک (شخصیت اصلی این بازی) یک قهرمان بسیار سخت است ، اما او کاملاً از عناصر مصون نیست ، بنابراین اگر می دانید سفر شما چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد ، باید برای آن بسیار آماده باشید. تا جایی که ممکن است.

افسانه زلدا Breath Of The Wild

برخی از لباس ها و غذاها خاصیت خاصی دارند ، بنابراین از آنها به خوبی استفاده کنید. اگر سفر شما شامل کوهنوردی زیاد است ، لباسی بپوشید که کوهنوردی شما را سرعت می بخشد و غذای زیادی تهیه کنید که استقامت شما را افزایش می دهد. اگر قصد دارید از کوه های برفی بالا بروید ، لباس گرم بپوشید و غذای گرم تهیه کنید تا مقاومت موقت در برابر سرما ایجاد شود.

9 نکته و ترفند مهم برای Legend of Zelda: Breath of the Wild اولین بار در اخبار و فناوری موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.