منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 2 تصادف برای خودروهای مجهز به سیستم اتومبیل اپل در آمریکا در ماه گذشته!

2 تصادف برای خودروهای مجهز به سیستم اتومبیل اپل در آمریکا در ماه گذشته!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
2 تصادف برای خودروهای مجهز به سیستم اتومبیل اپل در آمریکا در ماه گذشته!

اپل در حال کار روی فناوری خودرو خود است و اخیراً خبری از غول های فناوری مستقر در کوپرتینو با شرکت های مختلف خودروسازی در تولید اپل خودرو منتشر شده است. با این حال ، مذاکرات هنوز به نتایج مشخصی نرسیده است.

بر اساس وب سایت MacRumors و داده های ارائه شده توسط موسسه DMV کالیفرنیا ، اخیراً دو تصادف اتومبیل در اپل آمریکا رخ داده است. هر دو حادثه گزارش شده در ماه گذشته ، اوت 2021 رخ داده است.

اولین حادثه در 19 آگوست (28 آگوست) در منطقه هیلکرست سن دیه گو ، کالیفرنیا رخ داد. لکسوس RX 450h متوقف شد و توسط یک خودروی هیوندای مورد اصابت قرار گرفت. گزارش شده است که این تصادف خفیف و بدون جراحت بوده است.

سقوط دوم در 23 آگوست (1 سپتامبر) در منطقه کوپرتینو در کالیفرنیا ، در نزدیکی دفتر مرکزی اپل پارک رخ داد. در این حادثه ، خودرویی مجهز به سیستم خودروی اپل در حالت دستی قرار داشت و هنگام توقف از پشت با سوبارو اوت بک برخورد کرد.

شایان ذکر است که در هیچ یک از این دو حادثه تقصیر فناوری اپل یا راننده خودرو نیست. این فناوری از سال 2017 آزمایش شده است و در حال حاضر ، برای اولین بار از سال 2019 ، شاهد انتشار اخباری در مورد نقش احتمالی فناوری خودروی اپل در تصادفات هستیم. جالب است که هر دو حادثه در ماه گذشته رخ داده است.

2 تصادف برای خودروهای مجهز به سیستم اتومبیل اپل در آمریکا در ماه گذشته!

طبق اعلام موسسه DMV کالیفرنیا ، SUV های Lexus مجهز به فناوری خودروی اپل تا سال 2020 بیش از 18000 مایل را طی خواهند کرد. این رقم نشان دهنده افزایش قابل توجه مسافت پیموده شده این خودروها در مقایسه با سال های گذشته است.

همانطور که قبلا ذکر شد؛ اپل از اوایل سال 2017 نرم افزار اتومبیل خود را با Lexus RX 450h آزمایش می کند. فناوری رانندگی خودکار یکی از پروژه های بلند مدت غول فناوری آمریکایی است. گفته می شود که اپل اولین خودروی خودران خود را در چند سال آینده معرفی می کند.

2 تصادف برای خودروهای مجهز به سیستم اتومبیل اپل در ایالات متحده در ماه گذشته منتشر شد! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.