منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 18 نکته از جزئیات کوچک و جالب در Red Dead Redemption 2

18 نکته از جزئیات کوچک و جالب در Red Dead Redemption 2

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
18 نکته از جزئیات کوچک و جالب در Red Dead Redemption 2

جزئیات زیادی در دنیای Red Dead Redemption 2 وجود دارد که کندی بازی فقط به برجسته شدن آن کمک می کند.

وقتی برای تمیز کردن اسلحه خود متوقف می شوید ، متوجه زیر ناخن های آرتور می شوید. همانطور که در برف قدم می زنید ، اسب شما یک مسیر متناسب با گام شما را ترک می کند. آب و هوای این بازی بسیار پویا است. یک روز توفان و باد و روزی دیگر رعد و برق خواهید داشت.

ما ساعت ها این بازی را انجام دادیم و در اینترنت جستجو کردیم تا 18 مورد از مهمترین و جزئی ترین جزئیات این بازی را بیابیم. جزئیات زیادی در این بازی وجود دارد. حتی مواردی وجود دارد که ما حتی نمی دانستیم به آنها نیاز داریم تا زمانی که آنها را در عمل دیدیم.

آیا این جزئیات به استاندارد صنعت بازی sandbox تبدیل می شود؟ در هر صورت ، زمان و تلاش زیادی برای این بازی صرف شده است. با iTirsan همراه باشید تا با 18 جزئیات منحصر به فرد این بازی آشنا شوید.

1. حیوانات یکدیگر را شکار می کنند

یک اکوسیستم بسیار جالب در این بازی وجود دارد. آرتور می تواند شکارچی بسیار خوبی باشد ، همه طعمه های خود را ردیابی و شکار کند ، اما اگر به جای شکار لحظه ای به طبیعت نگاه کنید ، ممکن است یک کومار را ببینید که یک گوزن را می کشد. یا تمساح گراز وحشی را می کشد.

رستگاری مرده قرمز

شما حتی می توانید یک خرس گریزلی را ببینید که از یک دسته گرگ دوری می کند و برنده می شود. این طبیعت خارق العاده دنیای Red Dead Redemption 2 است.

2. خانه ها و ریل های قطار در طول زمان ساخته می شوند

در نزدیکی شروع بازی ، ممکن است داربست یا قطارهای نیمه تمام قطار را مشاهده کنید. آن مکانها را بارها و بارها بررسی کنید. سازندگان به تدریج این کارها را تا تکمیل ادامه خواهند داد. این دنیای پیشرفت خودکار از بازی Red Dead Redemption 2 شگفت انگیز است.

3. امکان برخورد صاعقه وجود دارد

صاعقه در بازی بسیار بزرگ و خطرناک است. بازیکن می تواند از صاعقه شوکه شود و مرگ فوری را تجربه کند. ممکن است فکر کنید که این ویژگی نادرست است ، بنابراین توجه داشته باشید که اگر بدون سرپناه و با اسب وارد دشت بزرگی شوید ، ممکن است با صاعقه برخورد کنید.

4. نیم میلیون خط دیالوگ در بازی وجود دارد.

در Red Dead Redemption 2 صحبت های زیادی وجود دارد و اکثر بازیکنان هرگز همه آن را نخواهند شنید. به عنوان مثال ، یک گفتگوی آتشین شبانه بین Lemoyne Raiders مختلف وجود دارد ، که درباره جایگاه آنها در غرب و حمله به دوران مدرن بحث می کند. به نظر می رسد اشتراکات بیشتری با دشمنان خود دارید و این تنها یک نمونه از بسیاری از رویدادهای تصادفی است که می توانید با آنها روبرو شوید.

همچنین چندین خط خواندن از همان گفتگو وجود دارد که موتور بازی آنها را ترکیب کرده و بر اساس زمینه مطابقت دارد.

5. مجله آرتور جنبه هنری شخصیت شما را نشان می دهد.

آرتور مجله ای نگه می دارد و هر زمان که اتفاق جدیدی رخ می دهد یا به مکان جدیدی می رسد ، آن را می نویسد.

Red Dead Redemption 2

در طول بازی ، اقدامات غیرقانونی آرتور اجتناب ناپذیر است. این باند تنها چیزی است که او می داند. سرقت و کشتن تنها چیزی است که او تا کنون می داند. اما مجله آرتور با نوشتن زیبا ، خطوط خط کشی شده و طرح های دقیق ، جنبه نرمتر و هنرمندانه شخصیت او را نشان می دهد. شما نوعی آرتور را می بینید که می توانست با شخصیت خشن او متفاوت باشد.

6. یک کارت برای یک شخصیت محبوب در بازی وجود دارد.

در جنوب ایستگاه فلاتنک یک جسد با نامه ای خطاب به بانی مک فارلین قرار دارد. وی در بخشی از سخنان خود گفت: “من قصد دارم ثروتمند شوم و وقتی به عنوان یک فرد ثروتمند برگردم ، خواهید دید که من چه شوهر خوبی برای شما و پدر فرزندانمان هستم.”

بانی مک فارلین دامداری است که جان مارستون را در فیلم اصلی Red Dead Redemption نجات می دهد. این به ما توضیح بیشتری می دهد که چرا او به تنهایی دامداری را اداره می کند.

7. سیصد هزار انیمیشن مستقل وجود دارد.

این آمار برای همه کسانی که مدت ها بازی کرده اند کاملاً معتبر است. برای مثال ، آرتور بسته به زاویه ای که به آن نزدیک می شود و سرعتی که در حال حرکت است ، روش های مختلفی برای سوار شدن بر اسب دارد. حتی دارای انیمیشن های ویژه ای برای سوار بر اسب هنگام ایستادن روی شیب تند است.

8. کاتالوگ های فروشگاه دارای یک متن منحصر به فرد هستند.

لیست خرید در همه فروشگاه های عمومی و سوله ها فراتر از لیست اقلامی است که می توانید خریداری کنید. آنها همچنین دارای آگهی های متنی برای مقالاتی هستند که جزئیات نحوه کار و پاسخگویی به مشتری را ارائه می دهند. خرید در Red Dead Redemption 2 به راحتی می تواند یک رابط خرید و فروش ساده باشد ، اما Rockstar با ارائه این خدمات به بازیکن به عنوان مصرف کننده کالاهای مجازی ، قدرت بازی خود را نشان می دهد.

9. خون در شما باقی می ماند

اگر یک حیوان خونین را روی شانه خود حمل کنید ، شانه شما بعد از آن خونریزی می کند. اگر آن را روی اسب خود بگذارید ، قسمت پشت اسب شما نیز دارای این خون خواهد بود. اگر خون هنگام دعوا بر شما ریخته شود ، خشک می شود و روی شما می ماند. سریعترین راه برای از بین بردن آن حمام کردن یا رفتن به رودخانه است. در غیر این صورت ، مردم شهر شروع به اظهارنظرهای خشن در مورد شما می کنند.

10. پوزوم ها مرده بازی می کنند

یک رویداد زیبا و ظریف ؛ اگر در حال شکار Possum هستید ، می توانید برگردید و خودکشی کنید. آنها حتی به شما اجازه می دهند پوست آنها را بکنید یا کنده کنید. اما اگر دوباره تلاش کنید ، پوزوم ها بالا می روند و دوباره فرار می کنند.

۱۱ رویدادهای درون شهر

در Red Dead Redemption 2 ، رویدادها و داستانهای زیادی در شهر وجود دارد و می توانید با آنها کنار بیایید. به عنوان مثال ، یک متکدی نابینا که سعی می کند تغییری ایجاد کند و بعداً بینایی کامل پیدا می شود. در یکی از ماموریت ها ، شما مردی را با بازوی مجروح به دکتر سنت دیس می برید که تصمیم می گیرد بازوی او را قطع کند. پزشک از شما می خواهد اتاق را ترک کنید ، اما شما می توانید در اتاق بمانید و سپس اتفاقات متفاوتی رخ می دهد.

12. صدمات افراد حفظ می شود

اگر با تجار محلی بی رحمانه رفتار کنید ، آنها شما را فراموش نخواهند کرد. اگر بعداً وارد فروشگاه شوید ، آنها عصبانی می شوند و سعی می کنند سریع شما را بیرون کنند (نگران نباشید ، آنها تجارت خود را با شما ادامه خواهند داد).

Red Dead Redemption 2

اگر در برخورد قبلی با شما جسمی آسیب دیده باشند ، ممکن است یک باند گرد پیچیده یا سیاه چشم متورم داشته باشند.

13. اگر در شهر بدوید ، نظر مردم در مورد شما تغییر می کند.

دویدن به معنای دویدن عادی نیست. دویدن یعنی وقتی اسلحه ای در دست دارید و برای رسیدن به هر هدفی می دوید. این می تواند نحوه برخورد شما با مردم را تغییر دهد. اما فکر نکنید که این در بازی زیاد است ، خود را در موقعیت مردم شهر قرار دهید. آیا نگران نیستید اگر فردی را در شهر می دوید و مردم را می زند و اسلحه آنها را در دست می گیرد؟ به همین دلیل ، بهتر است کارها را در مناطق شهری به آرامی انجام دهید.

اگر با سرعت کامل به شهری بروید ، گاهی سوگندهای مردم شهر را می شنوید. آن را امتحان کنید. این به آنها بی احترامی است اما پیروی از قانون برای شما کافی نیست.

14. آرتور وقتی به آینه نگاه می کند به خودش نگاه می کند

اگر در یک مسافرخانه محلی اقامت دارید ، یک اتاق خصوصی به شما داده می شود تا شب بخوابید. اتاق دارای یک آینه است و اگر به آن نگاه کنید ، آرتور درباره ظاهر آن اظهار نظر می کند. البته در مورد ظاهر و لباس او کمی سبک فکر کنید.

15. آرتور می تواند توسط گروه خود کشته شود

اغلب وقتی به اردو می روید ، با هم تیمی های خود خوب رفتار می کنید و سعی می کنید خوب رفتار کنید. به هر حال ، اینها افرادی هستند که برای محافظت از اتومبیل خود روی آنها حساب می کنید. اما لازم نیست ؛ می توانید “خصومت” را انتخاب کنید.

Red Dead Redemption 2

با انتخاب خصومت ، سایر اعضای باند عموما شکار نمی کنند. آنها راه می روند ، اما گاهی اوقات ، شروع به سوء استفاده می کنند. کسی می تواند به شما ضربه بزند و بقیه اردوگاه شما را مختل کند. این درگیری ها در نهایت می تواند منجر به مرگ شود.

16. لاشه حیوانات تجزیه می شود

در بازی های دیگر ، اجساد برای مدتی ناپدید می شوند ، به ویژه اگر از کنار آنها عبور کنید. این موضوع در Red Dead Redemption 2 صدق نمی کند. قانون ، لاشه های انسان را حذف می کند و لاشه حیوانات با پیشرفت بازی تا زمانی که چیزی به جز استخوان باقی نمی ماند ، پوسیده می شود.

17. شخصیت ها مکالمات را قطع و از سر می گیرند.

Long Desert Rides جایی است که Rockstar قسمت های طولانی و مکالمات مفصل را به نمایش می گذارد ، به طوری که وقتی از نقطه A به نقطه B سفر می کنید ، اگر چیزی حواس شما را پرت کرد یا به هر دلیلی (می توانید به درخت ضربه بزنید و اسب خود را رها کنید) ، مکالمه متوقف می شود. به وقتی دوباره سوار شدن را شروع می کنید ، شخصیت دوباره صحبت می کند: “خوب ، همانطور که گفتم …” تا بازیکن به دلیل بدشانسی و اتفاقات جزئیات مهم Red Dead Redemption 2 را از دست ندهد.

18. شما می توانید زندانیان را بکشید یا آزاد کنید!

در طول سفرها ممکن است به زندانی برخورد کنید که از شما می خواهد زنجیرها را از پاهای خود باز کنید. با این کار مکان خانه ای را که می توانید سرقت کنید به شما می گوید. یا می توانید از آن بگذرید و آن را به حال خود رها کنید. یا اگر احساس می کنید که قانون به خوبی تصویب نشده است ، می توانید او را بکشید و به نزدیکترین کلانتری بروید و پاداش دریافت کنید.

چه جزئیاتی در این بازی پیدا کرده اید؟

18 نکته جالب کوچک در بازی Red Dead Redemption 2 برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.