منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 10 نکته و ترفند در بازی Walheim که باعث پیشرفت سریعتر شما می شود

10 نکته و ترفند در بازی Walheim که باعث پیشرفت سریعتر شما می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
و

والهایم یک بازی خاص است. بازی ای که از روز اول انتشار رکورد می شکند و همه آن را دوست دارند. یک بازی سبک بقا که عظمت وایکینگ ها را به دنیای بازی باز می گرداند. میلیون ها نفر از خود لذت می بردند. با این حال ، اگر برای تازه زنده ماندن تازه کار هستید اما می خواهید پیشرفت کنید یا برای بهبود نیاز به کمک دارید ؛ در اینجا 10 نکته و ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از این بازی ببرید. با نمازگزاران باشید.

مراقب محیط اطراف خود باشید

ما اینجا صادق هستیم. اکثر مردم بیش از چند بار بر اثر سقوط درختان جان خود را از دست می دهند. این احتمالاً برای شما نیز اتفاق خواهد افتاد. اگر بخواهیم کاملاً صادق باشیم ، برخی ممکن است حتی سعی کرده اند کمی بیش از حد شنا کنند و سپس غرق شده و در حالی که در آتش ایستاده اند خود را به آتش کشیده اند.

نکته این است: چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند در والهایم به شما آسیب برساند. اگر مراقب نباشید ، ماجراجویی شما حتی قبل از شروع به پایان می رسد. شنا و استقامت خود را با برداشتن قدم های کوچک در بازی افزایش دهید ، لازم نیست کارهای بزرگ را در روزهای اول بازی انجام دهید. هنگام آتش زدن مراقب باشید و نحوه افتادن (غلتاندن) درختان را بیاموزید. برای یک ماجراجویی طولانی تر آماده شوید!

با انجام انواع کارها سطح خود را بالا ببرید

آیا می خواهید در شنا بهتر باشید؟ بنابراین شنا کنید. آیا می خواهید باند استقامت بالاتری داشته باشید؟ پس فرار کن آیا می خواهید قوی تر باشید؟ سلاح و ابزار خود را تقویت کنید. شاید بهتر است بالاتر بپرید؟ حدس بزنید چه باید کرد؟ درست است ، بپرید و سعی کنید هر بار کمی بالاتر بپرید. شما به معنای واقعی کلمه برای هر کاری که در والهایم انجام می دهید امتیاز می گیرید!

والهایم

غذا یعنی قدرت

غذا برای والهایم بسیار مهم است زیرا وقتی خوب غذا می خورید ، سلامتی و استقامت به دست می آورید. هرچه غذا بهتر و متنوع تر باشد ، مزایای آن بیشتر است. بنابراین قبل از اینکه ماجراجویی کنید ، حتما آشپزی خود را بهبود بخشیده و سبزیجات خود را بخورید.

تعمیرات رایگان است

جمع آوری ، خرد کردن ، جنگیدن و استخراج می تواند آسیب زیادی به سلاح ها ، زره ها و ابزار شما وارد کند. خوشبختانه تعمیرات در والهایم رایگان است! تنها چیزی که نیاز دارید یک جعبه و یک میز تحریر است تا وسایل دوباره براق و جدید شوند. بنابراین ، تعمیر تجهیزات را به تأخیر نیندازید و همیشه این کار را انجام دهید.

عسل و سنگ چخماق بیشتر از آنچه فکر می کنید وجود دارد

سنگ چخماق و چخماق دو منبع مهم در تلاش شما برای کشف پادشاهی اسرار آمیز والهایم هستند. از آنجا که جمع آوری منابع و ساختن جنبه های مهم بازی هستند ، شما به منابع زیادی احتیاج دارید. اما گاهی اوقات یافتن منابع دشوار و زمان بر است. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند سنگ چخماق یا سنگ چخما را بیابید: سنگ چخماق همیشه در نزدیکی یا در آب است. بنابراین هنگام جستجوی این سنگ به دنبال آب باشید. هنگامی که یک رگ مسی پیدا کردید ، فقط آن را بیرون نیاورید و بروید ، باید حفاری زیر رگ را شروع کنید تا سنگ معدن بیشتری پیدا کنید!

و

موجودی خود را با دقت مدیریت کنید

از آنجا که والهایم یک بلوک ساختمانی در بازی ایجاد کرده است ، می توانید هر آنچه را که هنگام کاوش در قلمرو و زیستگاه ها مشاهده می کنید به راحتی ضبط کنید. این کار را نکن. توجه داشته باشید که موجودی شما 32 واحد دارد و به راحتی با زره ، اسلحه ، ابزار و مواد غذایی و همه وسایل مورد نیاز پر می شود. در عوض ، از قبل برنامه ریزی کنید. اگر به دنبال غذا هستید ، روی غذا تمرکز کنید. اگر به دنبال مصالح ساختمانی هستید ، خوب روی مصالح ساختمانی تمرکز کنید. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما باید منابع ارزشمند را به طور کامل واگذار کنید ، فقط موجودی خود را مدیریت کنید و یک مجموعه دار نباشید. (توجه: پس از تهیه مواد اولیه برای اولین بار ، یک دستورالعمل دریافت خواهید کرد. بنابراین ، حداقل یکبار مواد را حذف کنید).

مکان شما واقعاً مهم است

درست است که یک چادر و یک آتش کوچک در مراحل اولیه بازی والهایم کافی است ، اما یک پایگاه و کلبه راحت هنگام جستجوی غذا یا بیرون رفتن و ماجراجویی بسیار مهم است. چرا؟ به جای ساختن یک میز برای میزها و وسایل خود ، در حین ساخت کمی بیشتر کار کنید و خانه ای بسیار راحت تر بسازید. این امر بهتر حاصل می شود. هرچه خانه شما راحت تر باشد ، این ویژگی بیشتر افزایش می یابد. بنابراین داشتن سقف ، تختخواب ، آتش ، فرش و … را فراموش نکنید تا جنگجوی وایکینگ ابدی شما هنگام بازگشت از ماجراجویی بتواند مانند یک نوزاد بخوابد.

مبارزه را تمرین کنید

تمرین باعث می شود قوی تر شوید. به عنوان مثال ، برخی از سران بازی مانند Hello Trolls در Walheim یا Dark Souls-esque برای شروع خوب هستند ، اما گاهی اوقات می توانند دشوار و بسیار چالش برانگیز باشند. اولین باری که با یک ترول ملاقات می کنید ، مرگ تقریباً تضمینی در انتظار شماست و اگر آمادگی مبارزه با رئیس ها را ندارید ، این مرگ به طور کامل تضمین می شود. و با سیستم مبارزه محدود بازی ، یادگیری نحوه مبارزه بسیار مهم است. قبل از مبارزه با شخصیت ها و کارفرمایان بزرگ ، با موجودات کوچکتر شروع کنید و با تمرین با آنها مهارت های خود را تقویت کنید تا نحوه مبارزه را بیاموزید.

والهایم ایخیر-رئیس

پایگاه ها در حال پیشروی هستند

رئیس های مبارزه کننده و موجودات قدرتمند اهداف اصلی والهایم هستند. آنها باعث پیشرفت شما در بازی می شوند. استودیو Iron Gate با مبارزه با رئیس ها پیشرفت بسیار هوشمندانه ای را برای بازیکنان ایجاد کرده است. برای دریافت دستورالعمل های جدید صنایع دستی ، زره ، سلاح ها و ابزارهای جدید و همه چیزهایی که برای سفر به یک منطقه جدید نیاز دارید ، به منابع اتوبوس شکست خورده نیاز دارید. آنها شاخه های جدیدی از فناوری را باز کرده و درخت درون بازی را ارتقا می دهند. شما همچنین باید برای غلبه بر کارفرمایان آماده باشید. بنابراین قبل از مبارزه با آنها ، وقت بگذارید و همه چیز را آماده کنید. وگرنه میمیری!

از بازی لذت ببرید

این ممکن است کمی کلیشه ای به نظر برسد ، اما بازی فقط در مورد شکستن رکوردها و پیشرفت سریع نیست. والهایم بازی است که می توانید از آن بسیار لذت ببرید. پادشاهی والهایم زیبا و جادویی است ، با ساکنان جذاب و زیستگاه های متنوع. والهایم یک جهان بزرگ و زنده است. دریاها را دریابید و غارها را کاوش کنید.

صنایع دستی و تجهیزات ساختمانی را امتحان کنید. با دوستان خود یک شهر بسازید ، یک مزرعه بسازید که عسل تولید می کند ، یا یک استراحتگاه کوهستانی بسازید. می توانید پس از شکست دادن یک رئیس ، یک خانه تعطیلات برای استراحت چند روزه بسازید. انتخاب باشماست. اما نکته اینجاست: کارهای زیادی برای انجام دادن در والهایم وجود دارد. قبل از کشف ، ساختن و غوطه ور شدن در این بازی زیبا ، مدتی استراحت را فراموش نکنید.

10 نکته و ترفند در بازی والهایم که باعث پیشرفت سریعتر شما می شود ، اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.