منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 10 نکته برای بهترین و زیباترین اسب در Red Dead Redemption 2

10 نکته برای بهترین و زیباترین اسب در Red Dead Redemption 2

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رستگاری مرده 2

آیا کلاه شما مشکی مات است؟ آیا چکمه های مشکی را با لباس های خود ترکیب کرده اید؟ این واقعاً چشمگیر است ، اما اگر واقعاً می خواهید اسب خود را در Red Dead Redemption 2 رام کنید ، در حدود 19 نوع مختلف اسب وجود دارد که همه آنها را می توان با سرقت از رهگذران و کشاورزان به دست آورد. رام کردن آنها در طبیعت یا خرید آنها از یکی از اصطبل در شهرهای مختلف.

در این بازی تنها یافتن بهترین اسب و سوار شدن بر آن کافی نیست. شما باید اسب را تغذیه کنید ، تمیز کنید و از شلیک گلوله محافظت کنید. به امید اینکه بتوانید به خوبی وصل شوید و تمام تلاش خود را بکنید تا مطمئن شوید که این اسب ها هرگز شما را تنها نمی گذارند.

ما نکاتی را به شما می گوییم که به شما کمک می کند بهترین اسب را برای خود بیابید و همچنین آنها را در شرایط خوبی نگه دارید. با نمازگزاران باشید.

1. چگونه می توان بهترین اسب را پیدا کرد؟

Red Dead Redemption 2 دارای اسب های مختلف زیادی است که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و به سه دسته سرعت ، شتاب و هندلینگ تقسیم می شوند. حداکثر سرعت و شتاب اسب شما 10 است. نشانگرهای سفید روی خطوطی ایستاده اند که سطح فعلی اسب را نشان می دهد و یک نشانگر خاکستری نشان می دهد که چقدر می توان آن را بهبود بخشید.

کلاس استاندارد ، که معمولاً رایج ترین نوع بازی است ، دارای سرعت و استقامت متوسط ​​است ، کلاس Race بدین معنی است که اسب سریعتر است ، اما می تواند سریعتر فرسوده شود ، کلاس سنگین کند ، پایدار و قابل اعتماد است و نخبگان کلاس استقامت بالایی در سرعتهای متوسط ​​دارد.

اصطبل های بلک واتر بهترین اسب ها را برای فروش دارد ، اما نمی توانید آنها را برای مدت طولانی خریداری کنید. می توانید Arabian Rose Grey Bay را امتحان کنید. احتمالاً بهترین اسب در بازی خرید است. Elite ، که در نوع خود بهترین است و 1250 دلار قیمت دارد ، سلامت و استقامت آن مستقیماً به هفت می رسد ، در حالی که شتاب و سرعت آن شش است. برای دسترسی به گزینه خرید ، باید به Epilogue 1 بروید.

Red-Dead-Redemption
Red Dead Redemption 2

با این حال ، به راحتی می توان فرض کرد که پیدا کردن یا هزینه کردن پول زیادی برای اسب بهتر در بازی بسیار مهم است ، اما این کاملا درست نیست. ارتقاء اسب که زود می بینید می تواند به اندازه خرید اسب های بهتر بعدا مفید باشد. ممکن است اسبی که اوایل دارید بهترین نباشد ، اما با ارتقاء آن می توانید آن را بهترین اسب برای خود کنید.

بنابراین به جای اینکه به دنبال بهترین اسب ها در اصطبل باشید ، بهتر است بر بهبود اسب هایی که دارید تمرکز کنید. این امکان وجود دارد که اسب خود را دو یا سه بار تا پایان بازی عوض کنید.

این کاملا به چیزی که شما میخواهی انجام بدی بستگی داره؛ به عنوان مثال ، سفرهای طولانی تر با خون گرم هلندی مناسب تر است. از آنجا که آمار کاملاً متعادل است ، یا اگر می خواهید سریع از نقطه ای به نقطه دیگر حرکت کنید ، از سبک استاندارد آمریکایی استفاده کنید. با این حال ، می توانید اصطبل ها را کاوش کنید ، کلاس های مختلف را امتحان کنید و درسی را که برای شما مناسب است بیابید. شما می توانید حداکثر چهار اسب را در یک اصطبل ذخیره کنید ، بنابراین لازم نیست تنها به یک اسب بسنده کنید ، اما مطمئن باشید که بهترین اسب ها را انتخاب می کنید.

2. سم اسب را نجات دهید

اساس مراقبت از اسب این است که اطمینان حاصل شود که هسته هایی مانند Health and Endurance تا حد ممکن کامل هستند ، در غیر این صورت سفر و عملکرد شما با مشکل مواجه می شود. غذای پایدار مانند سیب ، چغندر و کرفس بخرید تا به بهبود غلات کمک کند. اسب ها به طور کامل بهبود نمی یابند ، اما وقتی سفرهای طولانی را شروع می کنید ، حضور این موجودات آنها را کمی مقاوم تر می کند.

Red Dead Redemption 2

شاید بهترین راه برای سالم ماندن و تکمیل اسب کامل استراحت باشد. به اسب خود فشار زیادی وارد نکنید ، در غیر این صورت او دچار مشکل می شود و اغلب او را در برابر هوای سرد یا حملات حیات وحش آسیب پذیر می کند. همچنین اگر هسته اسب شما پایین باشد و درگیری مسلحانه پیدا کنید ، اسب شما در صورت لزوم انرژی فرار نخواهد داشت.

3. نظافت و نگهداری

سوار شدن بر اسب باعث ایجاد خاک می شود که بر سلامت اسب شما تأثیر می گذارد و در نهایت منجر به وخامت سریعتر از حالت عادی اسب می شود. در یکی از ماموریت های اولیه یک برس به شما داده می شود و می توانید از آن برای تمیز کردن اسب ها استفاده کنید. این نه تنها به سلامت آنها کمک می کند ، بلکه در آینده ارتباط و دلبستگی ایجاد می کند.

Red Dead Redemption 2

قدم زدن در رودخانه ها یا آبهای آزاد باعث می شود اسب غسل کند که برای او بسیار ضروری است. همچنین می توانید بسته های مراقبت از اسب را با 5 دلار خریداری کنید که قیمت مناسبی است.

4. ارتباط با اسب

شاید مهمترین قسمت داشتن اسب ارتباط با آن باشد و این را می توان از راه های مختلف به دست آورد. گذراندن وقت با اسب و سوارکاری یکی از موثرترین روش ها برای افزایش این ارتباط است. تمیز نگه داشتن اسب ، تغذیه و نگه داشتن هسته های آن در جاده نیز این ارتباط را ایجاد می کند.

گاهی اسب شما با گلوله یا حمله حیوانات می ترسد ، اما با فشار دادن دکمه Analog stick در سمت چپ ، می توانید او را آرام کرده و به او نشان دهید که به شما اهمیت می دهد.

چهار سطح اتصال وجود دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. هرچه نژاد بهتر باشد ، سلامتی و استقامت اسب نیز بهتر است. علاوه بر این ، هنگامی که بازی می کنید ، اسب سریعتر می آید ، شما می توانید به راحتی از زمین های چالش برانگیز عبور کنید و احتمال اینکه اسب شما به سرقت برود کمتر است.

5. خرید بهترین تجهیزات برای اسب

تهیه بهترین تجهیزات برای اسب شما هزینه زیادی خواهد داشت ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که مزایایی نیز وجود دارد. تجهیزات زیادی در اصطبل وجود دارد که در زیر Tack پیدا خواهید کرد. داشتن یک زین خوب ، سلامت و استقامت اسب شما را بهبود می بخشد و خرید یک کیسه زین بزرگتر ، فضای بیشتری در موجودی شما خواهد داشت.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

صرفه جویی در هزینه برای پدال بهتر ، میزان تخلیه را بهبود می بخشد ، که اگر زمان زیادی را در بیابان دور از اردوگاه یا شهر محلی بگذرانید ، برای شما سود زیادی خواهد داشت. گزینه های زیبایی برای شما وجود دارد ، مانند خرید شاخ ، پتو و لحاف جدید. همچنین می توانید کمی پول صرف بافت فوق العاده دم کنید یا رنگ و همه چیز را تغییر دهید تا اسب شما کاملاً شخصی شود.

همچنین غذای زیادی در اصطبل وجود دارد تا اسب شما سالم و پر انرژی باشد. بسیاری از غذاها مزایای متفاوتی برای پر کردن آجیل برای سلامتی و استقامت دارند ، زیرا طبیعی ترین غذاها نتایج بهتری می دهند. محرک های اسب استقامت اسب شما را به طور کامل برمی گرداند و برای مدتی آن را تقویت می کند و داروها نیز سلامت اسب را تکمیل کرده و برای مدت کوتاهی آن را تقویت می کنند. نسخه های قوی از هر دو وجود دارد که به شما تقویت بیشتری می دهد. بنابراین برخی از آنها را برای بلند مدت خریداری کنید.

6. از قبل برنامه ریزی کنید

اگر سفری طولانی در پیش دارید ، مطمئن شوید که اقلام زیادی در موجودی خود دارید. داشتن مقدار زیادی مواد مغذی و غذای سالم برای اسب بسیار مهم است زیرا شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است با آن مواجه شوید. گروه هایی هستند که بدون هشدار حمله می کنند و بسیاری از حیوانات وحشی نیز اگر مراقب نباشند همین کار را می کنند. شما نمی خواهید اسب شما مورد حمله قرار گیرد ، بنابراین مراقب باشید.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

همچنین قبل از حرکت ، استراحت خوبی داشته باشید تا هسته اسب خود را پر کنید. صبح حرکت کنید زیرا نور متعلق به متحد شما در مناطق خطرناک آمریکا است. شرایط آب و هوایی زیادی وجود دارد ، مانند ارتفاعات یخی The Grizzlies ، بنابراین همیشه مطمئن شوید که سه نوع لباس در انبار دارید. اگر هوا خیلی سرد یا خیلی گرم شود ، برای اسب شما خطرناک است و برای شما به معنی مرگ است!

7. چگونه می توان اسب وحشی را رام کرد؟

همیشه لازم نیست برای خرید اسب هزینه کنید ، اما تلاش برای شکستن یک اسب وحشی کمی دشوار است و همیشه ارزش آن را ندارد. اگر از اسب های وحشی در فاصله ایمن هستید ، از دوربین دوچشمی خود برای دیدن آنها استفاده کنید. از این طریق خواهید فهمید که آیا ارزش تلاش را دارد یا خیر.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

اگر فکر می کنید ارزشش را دارد ، با سرعت کم ، ترجیحاً مخفیانه به اسب نزدیک شوید (برای شروع ، آنالوگ را از چپ به پایین فشار دهید). وقتی به اندازه کافی نزدیک شدید ، ماشه سمت چپ را فشار دهید تا روی اسب تمرکز کنید و سعی کنید اسب را با دایره یا دکمه B آرام کنید. سپس می توانید آن را با همان دکمه لمس کنید و اگر می توانید این فرمول را فعال کنید ، می توانید اسب اغلب اسب در چند ثانیه اول هنگام سوار شدن ناراحت می شود ، اما می توانید آنالوگ را به چپ فشار دهید تا دوباره او را آرام کنید. از این پس می توانید آن را به عنوان اصلی انتخاب کنید یا آن را به نزدیکترین اصطبل ببرید تا کمی درآمد کسب کنید!

 

8. از اسب خود برای فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید

اسبها به شما اجازه می دهند موجودی خود را افزایش دهید و هر بار که از اسب پیاده می شوید و در نبرد یا شکار شرکت می کنید ، ابزار مناسب را انتخاب کرده و بقیه را رها کنید. تا زمانی که اسب شما از تمام سلاح های شما مراقبت می کند ، می توانید شکار کنید ، همچنین می توانید حیوانات شکار شده را پشت سر بگذارید.

9. دویدن را کاهش دهید

با فشار دادن مکرر X / A اسب شما را تسریع می کند ، اما اگر بیش از حد از آن استفاده کنید ، اسب شما خسته می شود. سعی کنید تا حد امکان سرعت خود را کم کنید. در عوض ، یک سرعت ثابت و متوسط ​​را انتخاب کنید.

دشتهای Red Dead Redemption 2 می تواند خطرناک باشد و ناگهان تغییر جهت دهد. این ممکن است به این معنی باشد که شما مستقیماً از لبه یک کوه بسیار بلند می پرید. در سرعت های بالاتر ، به احتمال زیاد اسب شما اشتباه می کند یا می میرد و شما نمی خواهید این اتفاق بیفتد. نگه داشتن X / A با سرعت کمتری باعث می شود تمرکز خود را بر روی پیست حفظ کنید و شما و اسب کمتر در معرض خطر باشید.

10. نحوه ایجاد “سفر سریع”

یک نکته مهم برای اطمینان از اینکه هرگز گم نمی شوید این است که وارد حالت دوربین سینمایی شوید. فشار دادن و نگه داشتن دکمه صفحه لمسی / گزینه ها گزینه های آن را فعال می کند ، می توانید بدون هیچ تهدیدی حرکت خود را شروع کنید. در این صورت ، منظره ای خیره کننده خواهید داشت.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

اگرچه گزینه های سنتی سفر سریع در Red Dead Redemption 2 به آسانی در دسترس شما نیست ، به خاطر داشته باشید که فقط می توانید یک مسیر را از نقشه به سرعت به کمپ خود برسانید ، این بدان معناست که می توانید حداقل کمی استراحت کنید. و در عین حال از شکوه تصاویر لذت ببرید. لذت بردن از بازی مهمترین چیز است!

در این بازی چه ترفندها و چیزهایی در مورد اسب می دانید؟

10 نکته در مورد نحوه داشتن بهترین و زیباترین اسب در Red Dead Redemption 2 برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.