منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 10 نفر از پردرآمدترین گیمرها برای بازی های ضد بازی

10 نفر از پردرآمدترین گیمرها برای بازی های ضد بازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 پردرآمدترین روی جلد Counter-Strike

با استفاده از جایزه MLG Columbus ، که برای اولین بار در Valve Major به 1 میلیون دلار افزایش می یابد ، Counter-Strike پول بیشتری از همیشه دارد. این عنوان از ابتدا فروتنانه از Counter-Strike 1.6 به Source to Global Offensive رسید.

Counter سالهاست از بازیکنان سطح بالا پشتیبانی می کند. بنابراین چه کسی بیشترین پول را از این بازی بدست آورده است؟ با توجه به درآمد eSports ، در این مقاله 10 برنده برتر در مسابقات Counter-Strike را به شما ارائه می دهیم. با نمازگزاران باشید.

10. ناتان “NBK” اشمیت

ناتان اشمید ، درآمد 107 بازی Counter-Strike: 231،830 دلار

درآمد حاصل از Counter Strike

برخلاف بسیاری از دوستان پردرآمدش که بازی نسخه 1.6 را شروع کردند ، NBK بازی Counter-Strike: Source Days را در سال 2008 آغاز کرد. پس از حضور در چندین بازی متوالی در شبکه LAN ، او به سرعت به پیروزی هایی دست یافت که فرانسه را در کارت Counter-Strike قرار داد.

با تبدیل شدن از یک AWPer قدرتمند به یک تیرانداز جهانی در نسخه جدید Counter CS: GO ، او همچنان نقش کاپیتان را بر عهده دارد. او با EnVyUs ، تیم خود را در سال گذشته به پیروزی بزرگی در Cluj-Napoca رساند و چندین سکو دیگر را کسب کرد.

 

9. جان “ادوارد” سوخاریف

ادوارد ، درآمد 124 بازی Counter-Strike: 232،974 دلار

جان

ادوارد قدیمی ترین عضو مشترک ناوگان با زئوس است. او همچنین در مسابقات قهرمانی ESWC در سال 2010 برنده شد. آنها امسال رکورد جدیدی در تیم ثبت کردند و برنده DreamHack Winter و مجموع درآمد 220،000 دلار در سال شدند. ادوارد در تمام عمر خود در نیروی دریایی بوده است.

 

8. فردی “KRiMZ” یوهانسون

فردی یوهانسون ، درآمد 124 بازی Counter-Strike: 259،290 دلار

درآمد حاصل از Counter Strike

جدیدترین بازیکن در 10 تیم برتر ، که مستقیماً در بالاترین سطح بازی ظاهر شد و از آن زمان به تیم خود کمک می کند. جنایت در سال 2014 به عنوان CS: GO به عنوان eSports LGB به Fnatic پیوست. خیلی طول کشید تا او و هم تیمی اش olofmeister مورد توجه تیم فوق العاده سوئد قرار گیرند. بنابراین وقتی زمان تغییر Fnatic فرا رسید ، آنها انتخاب آسانی بودند. از آن زمان ، پیروزی های او متوقف نشده است.

 

7. اولوف “olofmeister” Kajbjer

سرب ، درآمد از 74 بازی ضد حمله: 256،611 دلار

فاز اولوف

برخلاف هم تیمی های خود ، اولوف بازی را در سال 2011 آغاز کرد. زمانی که با Krimz به LGB پیوست ، در H2K Gaming حرفه ای بود. تقریباً به محض پیوستن به Fnatic ، او با استفاده از عرض پیکسل های نامعلوم برای دستیابی به چیزی که اکثر آنها مزیت ناعادلانه ای نسبت به تیم LDLC فرانسوی در طول DreamHack Winter 2014 داشتند ، مشهور شد. اما از آن زمان ، او گام های بلندی در اثبات که آنها برای پیروزی نیازی به ترفند ندارند.

 

6. کریستوفر «GeT_RiGhT» آلسوند

کریستوفر آلسوند ، درآمد 156 بازی Counter-Strike: 280،888 دلار

کریستوفر «GeT_RiGhT» آلسوند

کریستوفر یک خار مداوم در چشم دشمنان است و درک قابل توجهی از حرکات آنها نشان می دهد و راه هایی برای فلج کردن آنها پیدا می کند. او هوش زیادی در بازی نشان داد. Genius in CS: GO!

 

5. جسپر «jw» وکسل

جاسپر وسکل ، درآمد 81 مسابقه Counter-Strike: 283،000 دلار

fnatic-jw-csgo-esl

در سال 2012 ، Jw 17 ساله برای اولین بار در یک مسابقه در نروژ شرکت کرد و 3400 کرون سوئدی (600 دلار) کسب کرد. دو ماه بعد ، او عضو تیم eSports epsilon بود. او در سال 2013 Epsilons را ترک کرد.

 

4. رابین “فلاش” رونکیست

رابین ، درآمد 89 بازی Counter-Strike: 291،236 دلار

درآمد حاصل از Counter Strike

هم ترازی با jw در طول سال هایی که در تیم فعلی با هم بوده اند ، تعداد بی شماری برنده برتر بوده است. نمی توان گفت که تیم او بدون او به این پیروزی ها نمی رسید ، اما فلوشا در طول مسابقه تیم حریف را تحت فشار قرار داد.

 

3. ویکتور “تاز” وویتاس

ویکتور وویتاس ، درآمد 144 بازی Counter-Strike: 301،785 دلار

تاز

تاز بیش از یک دهه یکی از بهترین بازیکنان اروپا بوده است. او ابتدا از طریق تیم لهستانی Pentagram و سازمان آلمانی Meet Your Makers در CS1.6 عبور کرد و سپس به گروهی از افرادی که به CS: GO نقل مکان کردند پیوست. در سال 2015 ، وی در 35 مسابقه نقدی بیش از 100،000 دلار برنده شد.

 

۲ فیلیپ “نئو” کوبا

فیلیپ کوبا ، درآمد 147 بازی Counter-Strike: 206،746 دلار

فیلیپ

نئو به همراه هم تیمی قدیمی اش در لهستان ، 12 سال است که به سختی تیراندازی می کند. TAZ و Neo از تیمی به تیم دیگر می رفتند و در هر تورنمنت در کنار هم بازی می کردند. در سال 2009 ، نئو بخشی از تیم لهستانی World eSports Masters بود که در مسابقات سوم شد و 1000 دلار بیشتر از کاپیتان تیم Virtus خود برد. pro درآمد کسب کرد و دوباره آن را در سال 2013 انجام داد

اکنون به CS: GO منتقل می شود. Netcode Illuminati به عنوان جانشین خود در فینال ESEA CS1.6 به تیم خود پیوست. تیم او طبیعتاً قهرمان شد و افتخار بزرگ دیگری را به دست آورد. او در نردبان انفرادی امسال FaceIt Pro League عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی کاپیتان خود را شکست داد. شورش یکی از راه های حمایت از خود است!

 

1. پاتریک “f0rest” لیندبرگ

پاتریک لیندبرگ ، از 170 بازی ضد حمله: 336،060 دلار

درآمد حاصل از Counter Strike

از سال 2005 ، f0rest به طور مداوم در بین بهترین بازیکنان جهان در Counter-Strike رتبه بندی شده است. اولین پیروزی او در OptiHack هنگامی که او فقط 16 ساله بود به دست آمد. او تنها 5000 کرون سوئدی (حدود 730 دلار) پرداخت و برای شرکت در مسابقه به سراسر سوئد سفر کرد.

او پس از 10 هزار دلار سود بزرگ به عنوان بخشی از تیم بازی های الکترونیکی سوئد معرفی شد. از آن زمان ، او تقریباً به طور مداوم پول خوبی به دست آورده است. مدت کوتاهی پس از آن ، او بخشی از تیم اصلی Fnatic شد و بیشتر عمر خود را در Counter-Strike پادشاهی کرد ، سپس به نسخه بعدی پیشخوان ، Global Offensive ، با تیم نینجاهای جدید در پیژامه رفت ، که به طور معجزه آسایی به آنها ملحق شد. او در حال حاضر پردرآمدترین بازیکن Counter-Strike است.

نوشتن 10 نفر از پردرآمدترین گیمرهای Counter-Strike برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.