منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

تا چند سال پیش ، اگر می خواستید یادگیری زبان انگلیسی را به طور جدی شروع کنید ، ابتدا باید یک چمدان بزرگ خریداری می کردید.

کتابهای درسی انگلیسی به همراه لغت نامه ها حداقل 50 کیلوگرم وزن داشتند و اگر زبان آموز قصد سفر داشت ، مجبور بود تنها یک چمدان همراه داشته باشد.

اما در حال حاضر انواع برنامه های کاربردی یادگیری زبان انگلیسی از همه کتاب ها و نوت بوک ها پیشی گرفته است.

در زیر برخی از برنامه های کاربردی محبوب و م forثر برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم و عملکرد آنها را توضیح می دهیم. تا انتها با ما باشید.

 1. دولینگو ؛ انگلیسی را با بازی ، سرگرمی و سرگرمی بیاموزید

کافی است یک گیمر باشید و در عین حال قلب شما می خواهد بر مهارت های انگلیسی شما کار کند. آن زمان است که دولینگو مفید است.

این برنامه یادگیری زبان انگلیسی بر چهار مهارت زبانی تمرکز دارد و برای آن برنامه ای دارد. همه چیز با بازی و سرگرمی پیش می رود. اگر زبان آموز در جایی از مسیر مشکل داشته باشد و مطالب را به خوبی درک نکند ، مسیر بازی تغییر می کند و مطالب به روش های مختلف تکرار می شود تا نقاط کاملاً منطبق شوند.

 1. انگلیسی خود را آزمایش کنید؛ برای آزمونهای زبان انگلیسی آماده شوید

هرچه آمادگی بیشتری برای شرکت در آزمون های زبان انگلیسی داشته باشید ، موفق تر خواهید بود. بهتر است قبل از انجام آزمایش تا آنجا که ممکن است آزمایشات بیشتری انجام دهید.

Test Your English به همین منظور طراحی و ایجاد شده است. زبان آموز بدون استرس و اضطراب و حتی با کمی بازی و سرگرمی به س questionsالات مشابه آزمون های انگلیسی پاسخ می دهد و خود را برای آزمون اصلی آماده می کند.

 1. مجلس بریتانیا؛ با این برنامه انگلیسی دستور زبان را ببلعید

مهم نیست که می خواهید چه چیزی را یاد بگیرید ؛ طراحی ، دوخت یا انگلیسی و…. همیشه یک موضوع شیطنت آمیز در وسط وجود دارد. هنگام یادگیری زبان انگلیسی ، گرامر همیشه پیچیدگی های خود را دارد. اما شورای بریتانیا موفق شد این معادلات را تا حد زیادی تغییر دهد و برای بسیاری از زبان آموزان بهترین برنامه برای دستور زبان انگلیسی شد.

حتی اگر سطح گرامر زبان انگلیسی شما بسیار پایین باشد ، باز هم می توانید از این برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

 1. 6000 کلمات؛ کلمات در تسخیر مداوم دانش آموزان

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی 6000 کلمه تمام غم و اندوه خود را بر یادگیری کلمات قرار داده است و می خواهد در این زمینه زبان آموزان را به طور کامل ارائه دهد.

در این برنامه انواع کلمات مفید به صورت طبقه بندی شده وجود دارد. کلمات به دسته های کلی مانند ورزش تقسیم می شوند و هر یک از این دسته بندی های کلی بیشتر به بخشهای مفصل تری تقسیم می شوند.

10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

 1. بیلینگو؛ مهارت های خواندن خود را با داستانهای این برنامه آموزش انگلیسی تقویت کنید

Beelingu همه مهارت ها را خوانده است و برنامه خود را برای تقویت این مهارت در بین زبان آموزان دارد.

با نصب این برنامه زبان انگلیسی ، زبان آموزان هر بار داستانی را می خوانند و سپس آن را به زبان مادری خود مرور می کنند.

 1. سلام بحث؛ گفتگو از هر چیز دیگری دلپذیرتر است

همه کاربران Hello Talk دارای دارایی بزرگ و ارزشمندی هستند و آن را در وسط میدان آورده اند تا با سایر زبانهای یادگیری به اشتراک بگذارند. پایتخت آنها همان زبان مادری آنها است. آنها اطلاعات و اطلاعات انگلیسی یا زبانی دیگر را در اختیار شما قرار می دهند و می توانید آنها را به زبان فارسی یاد بگیرید.

 1. از لحاظ دستوری؛ معلم گرامر در قالب برنامه آموزش زبان انگلیسی

گرامرلی می خواهد گرامر دانش آموزان را به هر قیمتی تقویت کند. با کمک این برنامه آموزشی زبان انگلیسی می توانید نکات گرامری را بیاموزید ، با نقاط ضعف و کاستی خود آشنا شوید و در مورد اشتباهات خود توضیحات زیر را دریافت کنید. این امر پیشرفت شما را در یادگیری گرامر زبان انگلیسی بسیار افزایش می دهد.

10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

 1. بی بی سی در حال مطالعه زبان انگلیسی است؛ انگلیسی را در یک برنامه یاد بگیریدConver ر هر روز تبدیل کنیدبه

این نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی برای کسانی مناسب است که می خواهند یادگیری زبان را به زندگی روزمره تبدیل کنند و برای مطالعه طولانی مدت صبر نمی کنند. آنها می توانند روزانه حدود 3 دقیقه برای یادگیری دروس انگلیسی روزانه بی بی سی وقت بگذارند.

 1. سلام انگلیسی؛ برنامه جهانی برای یادگیری زبان انگلیسی

برنامه آموزشی Hello English درست برای افرادی است که از شلوغی و شلوغی دور هستند. کسانی که می خواهند حداقل روی تمام مهارت های زبانی خود کار کنند و در عین حال واژگان ، تلفظ صحیح ، دستور زبان و .. را بیاموزند ، این افراد می توانند با درس های جذاب این برنامه آموزش زبان انگلیسی به جلو حرکت کرده و به هدف خود برسند.

البته این برنامه کاربردی برای کسانی که می خواهند از ابتدا شروع کنند مفید نیست و برای استفاده از این نرم افزار باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند.

 1. لینگبی؛ مکالمه خود را تشدید کنید.

برای یک فرد کافی است که بخواهد یک زبان یاد بگیرد. سپس لینگب وارد می شود و زبان آموز را با یک زبان انگلیسی بومی متصل می کند. به احتمال زیاد ، زبان آموز نیز مشتاق یادگیری زبان دیگری مانند فارسی است و وقتی این دو زبان آموز با هم جمع شوند ، یک مکالمه دو طرفه صورت می گیرد.

10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی که بهتر از کلاس هستند!

پازل خود را برای یادگیری زبان انگلیسی در برنامه برای زبان شناسان بگذارید

قطعات اشتباه پازل باید در کنار یکدیگر در اطراف صفحه پازل قرار گرفته و حداقل در جای مناسب بنشینند. آن زمان است که می توانیم به پازل آماده شده نگاه کنیم ، از آن لذت ببریم و حتی آن را قاب بندی کنیم.

یادگیری زبان انگلیسی چیزی کمتر از حل یک معما نیست. شما باید چهار مهارت زبان انگلیسی را همراه با واژگان ، دستور زبان و … کم کم کنار هم بگذارید و یک پازل زیبا بسازید.

اکثر برنامه هایی که به شما ارائه کرده ایم تنها بر روی یکی از قطعات پازل مانور می دهند و در بیشتر موارد دارای یک درس خطی و غیر هیجان انگیز هستند.

اما کاربرد زبان شناسان در واقع یک موضوع جداگانه است. در عین حال ، او در هر چهار مهارت در زبان انگلیسی و سایر زمینه ها به بهترین نحو کار می کند و آموزش کامل را آغاز می کند.

با یک زبان شناس ، دیگر نیازی نیست هر روز روی یکی از مهارت های خود کار کنید یا حتی همه برنامه های فوق را در تلفن خود داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کتاب ، فیلم ، انیمیشن یا یکی از کارتون ها را انتخاب کنید تا انگلیسی خود را تقویت کنید ، از خواندن یا تماشای آنها لذت ببرید و همزمان انگلیسی یاد بگیرید.

موضوع مورد علاقه خود را در برنامه زبان شناسی پیدا کنید

در بخش Zebook برنامه زبان می توانید به کتابهای مختلف دسترسی پیدا کنید. از داستانهای ساده و کودکانه گرفته تا رمانهای مختلف محبوب و جذاب. در صورت تمایل حتی می توانید به کتاب های درسی به روز دسترسی پیدا کنید.

بخش مقیاس بندی برنامه زبان شناسی نیز با جهانی از فیلم های جذاب در انتظار شماست. از کارتون های انگلیسی گرفته تا فیلم های آموزشی ، دوره های تد ، بهترین فیلم های تاریخ و موارد دیگر.

پادکست هایی شامل کانال های آموزشی ، سخنرانی در وب سایت های معتبر و سایر مواردی که جای خود را دارند و ارزش وقت شما را دارند.

بنابراین با نرم افزارهای زبان می توانید با فیلم ، کتاب و … زبان یاد بگیرید. البته شما بی هدف و بی خیال وارد این مسیر نخواهید شد. به محض ورود به زبان شناس ، یک سطح برای شما تعیین می شود و با توجه به سطح خود مسیر یادگیری را آغاز می کنید. ویژگی هایی مانند Leitner Box ، Linguist Hall ، Support و موارد دیگر در این راه به شما کمک خواهند کرد.

نوشتن 10 برنامه برای آموزش زبان انگلیسی بهتر از کلاس! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.