منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

شلیک خرس گریزلی در طبیعت احتیاج به اقدامات احتیاطی خاصی دارد. اخیراً ویدئویی در اینترنت منتشر شد که نشان می داد مردی دوربین را در دست دارد و وارد رودخانه بروکس در آلاسکا می شود تا خرس های خرس را تغذیه کند و با تلفن هوشمند خود و این حیوانات وحشی عکس های سلفی و عکس بگیرد. نزدیک می شود.

یکی از رایج ترین نکات در عکاسی این است که سعی کنید به جای تکیه بر فاصله کانونی بیشتر و استفاده از عملکرد زوم لنز ، تا حد امکان به سوژه خود نزدیک شوید. این امر به ویژه هنگام عکاسی با دوربین در تلفن های هوشمند که قابلیت زوم اپتیکال قابل توجهی ندارند صادق است. سالم است.

اما خدمات پارک ملی ایالات متحده برای افرادی که به حیات وحش و مکان نزدیک می شوند باز استسازمان دهندگان دستورالعمل های سختگیرانه ای را تعیین کرده اند.

طی یک رویداد ویژه که در آگوست 2018 برگزار شد ؛ مردم از طریق Explore.org ویدئوی زنده را از پارک ملی کاتامی و آبشار بروکس در آلاسکا مشاهده می کنند. آنها از دیدن شخصی روی صحنه تعجب کردند.

یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

آن مرد برای عکاسی از خرس های گریزلی بسیار نزدیک شد (تصویر Explore.org)

آبشارهای بروکس فالز به عنوان مکانی محبوب برای تماشای پرش ماهی قزل آلا از ارتفاع 6 فوت (1.8 متر) شناخته می شود. این ماهی ها پس از طی 2.4 مایل (2.4 کیلومتر) در جهت مخالف جریان آب ، به دریاچه بروکس می رسند و در آنجا تخم ریزی می کنند. در خاویار ماهی قزل آلا (بین ژوئیه و سپتامبر) ، خرس های گریزلی در اطراف آبشار جمع می شوند و از این منبع غذایی خوشمزه و بدون درد استفاده می کنند. ماهیگیری ماهی قزل آلا گریزلی یکی از محبوب ترین سناریوهای عکاسی برای عکاسان حیات وحش است.

یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

خرس گریزلی ماهی قزل آلا را در بروکس فالز صید می کند

با این حال ، عکاسان باید از یک بستر محدود و ویژه استفاده کنند. تخت خواب به گونه ای چیده شده است که ضمن تامین امنیت بازدیدکنندگان ، نمای بی نظیری را در مقابل آنها قرار می دهد.

یک عکاس را دستگیر کنید تا هنگام عکاسی به خرس های گریزلی نزدیک شود!

سکویی برای بازدیدکنندگان در منطقه آبشار بروکس

ناظران دوربین زنده مرد را هنگام ورود به آب مشاهده کردند و بلافاصله با نیروهای امنیتی تماس گرفتند. نگهبانان بلافاصله در محل حاضر شدند و متخلف را به همراه دو نفر دیگر که در منطقه غیرقانونی حضور داشتند دستگیر کردند. سرویس پارک ملی اعلام کرد که علیه این سه نفر شکایت می کند. با این حال ، مشخص نیست که آیا این ادعاها تا کنون اثبات شده است یا خیر.

مارک استورم ؛ رئیس پارک ملی کتمای گفت: مردم باید بدانند که خرس های گریزلی موجودات بسیار خطرناکی هستند. این بازدیدکنندگان خوش شانس بودند که با خیال راحت رفتند. پیامدهای احتمالی چنین اقداماتی برای بازدیدکنندگان و خرس های گریزلی فاجعه بار خواهد بود. “

دستورالعمل های پارک ملی و پارک ملی کاتامی از بازدیدکنندگان می خواهد که همیشه حداقل 50 یارد (46 متر) از انواع خرس ها فاصله داشته باشند.

نوشته شده توسط یک عکاس که به دلیل نزدیک شدن بیش از حد به خرس های گریزلی هنگام تیراندازی دستگیر شده است! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.