منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

گفته می شود که گوگل سالهاست که اولین تلفن هوشمند تاشو خود را تولید می کند. این تلفن هوشمند اولین بار در سال 2019 توسط یک وبلاگ نویس معرفی شد. این دستگاه که اکنون در اخبار با نام Google Pixel Fold شناخته می شود ، بیش از هر زمان دیگری به بازار نزدیک است.

امروز ، دیوید نارنجو خبر جدیدی در مورد گوشی هوشمند فوق الذکر منتشر کرد. این شخص که یکی از مدیران ارشد در زنجیره نمایش تلفن های هوشمند گوگل است ، اذعان کرده است که گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد احتمالاً در سه ماهه آخر سال 2021 عرضه خواهد شد. وی همچنین خاطرنشان کرد که تلفن هوشمند جدید گوگل از صفحه نمایش قدیمی LTPO استفاده می کند.

شایعات قبلی در مورد Google Pixel Fold

شایعات قبلی در مورد Pixel Fold نشان دهنده طرح طراحی دستگاه فوق بود. طبق گزارشات ، می توان انتظار داشت که گوشی تاشو گوگل دارای طراحی مشابه سری گلکسی فولد سامسونگ باشد.

لازم به ذکر است که Samsung Galaxy Fold از یک سیستم طراحی تاشو بیرونی با یک لولا استوانه ای در مرکز دستگاه استفاده می کند. با این حال ، باید توجه داشت که شایعات جدید به ثبت اختراع اشاره شده در ژوئیه 2020 اشاره می کند و حق ثبت اختراع تنها طرح بالقوه محسوب می شود و نباید به عنوان طرح نهایی یک محصول در نظر گرفته شود.

در اوایل سال جاری ، گزارش دیگری منتشر شد که شامل یک تلفن هوشمند با شماره مدل GPQ72 و نام رمز “گذرنامه” بود. این تلفن هوشمند توسط بسیاری از منابع مانند Google Pixel Fold مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد رمز عبور این تلفن هوشمند را برای یک دستگاه تاشو منطقی می دانند.

علاوه بر این ، گزارش دیگری که اخیراً در کره منتشر شده است نشان می دهد که سامسونگ شیشه فوق باریک (UTG) خود را برای استفاده در Pixel Fold در اختیار Google قرار داده است.

آخرین و بزرگترین خبر در مورد تلفن هوشمند تاشو گوگل ، درخواست ثبت اختراع گوگل بوده است. با نگاهی گذرا به این برنامه مشخص می شود که گوگل در حال کار بر روی یک دوربین زیر نمایشگر است و گفته می شود این فناوری برای اولین بار در تلفن هوشمند تاشو گوگل رونمایی می شود.

انتظار می رود گوگل سری Pixel 6 را در 19 اکتبر و پس از انتشار نسخه پایدار سیستم عامل اندروید 12 عرضه کند. اگرچه اطلاعات مفصلی در مورد ویژگی ها و مشخصات سری Pixel 6 قبلاً منتشر شده است ، تا زمان در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد تلفن هوشمند تاشو این غول فناوری منتشر نشده است. برخی منابع معتقدند که گوشی هوشمند پیکسل فولد همزمان با معرفی سایر محصولات این شرکت و در مراسم معرفی گوگل پیکسل 6 رونمایی می شود.

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود
گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود و اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.