منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی هوشمند تاشو سامسونگ Galaxy F Flip 3 از آزمایش دوام فوق العاده ای برخوردار است

گوشی هوشمند تاشو سامسونگ Galaxy F Flip 3 از آزمایش دوام فوق العاده ای برخوردار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی هوشمند تاشو سامسونگ Galaxy F Flip 3 از آزمایش دوام فوق العاده ای برخوردار است

اگر نگران دوام تلفن های همراه جدید سامسونگ هستید ، در این مورد ، نگران نباشید. نتایج آزمایش های استقامتی قبلی که توسط کاربر YouTube با شناسه JerryRigEverything در گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 انجام شده بود نشان داد که دوام این دستگاه در مقایسه با نسل های قبلی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. اکنون آزمایش مشابهی روی کاور دیگر سامسونگ به نام Galaxy Z Flip 3 انجام شده است. نتیجه این آزمایش نشان می دهد که غول کره ای از کیفیت کوچکترین تلفن هوشمند تاشوی خود عقب نمانده است.

Galaxy Z Flip 3 مجهز به 2 صفحه نمایش است. اما اندازه این پنل ها در مقایسه با مدل های استفاده شده در Galaxy Z Fold 3 بسیار کوچکتر است. اندازه صفحه نمایش خارجی گوشی نسبت به نسل اول Galaxy Z Flip افزایش یافته است و دوام آن در مقایسه با صفحه های دیگر

صفحه در سطح 6 مقیاس سختی موس خراشیده شده و در سطح 7 خراش ها عمیق تر می شوند. این مقاومت بالا به دلیل استفاده از لایه محافظتی Victus Gorilla Glass در صفحه خارجی است. آزمایش شعله نیز روی این صفحه انجام شد و سفید شدن پنل در معرض نمایش تا 25 ثانیه طول کشید.

صفحه نمایش تاشو چندان مقاوم نیست و این تعجب آور نخواهد بود. اگر میخ را با کمی فشار از روی صفحه بیرون بکشید ، شیارهایی روی صفحه ظاهر می شود. با این حال ، مکانیزم تا شدن گوشی عملکرد بسیار خوبی دارد و صفحه نمایش حتی پس از دو بار تا شدن و آسیب ندیدن همچنان در جهت مخالف کار می کند.

گوشی هوشمند تاشو سامسونگ Galaxy F Flip 3 از آزمایش دوام فوق العاده ای برخوردار است

قاب Galaxy Z Flip 3 از فلز ساخته شده است. بنابراین ، این گوشی از حوادث احتمالی جان سالم به در می برد. علاوه بر این ، نوار لاستیکی تعبیه شده در اطراف صفحه به دفع بهتر ضربه ها هنگام بستن گوشی کمک می کند. این تلفن دارای گواهی ضد گرد و غبار نیست. اما نسبتاً در برابر نفوذ گرد و غبار مقاوم است و عملکرد مطلوب خود را حفظ خواهد کرد. برای مشاهده فیلم تست استقامت Galaxy Z Flip 3 اینجا را کلیک کنید.

سامسونگ با راه اندازی Galaxy Z Flip 3 کار بزرگی انجام داده است. این پدیده نشان می دهد که شرکت کره ای در راه اندازی محصولات تاشو جدید خود تلاش و اشتباه نمی کند. بلکه شما در حال ساخت گوشی های هوشمند هستید که می تواند توسط کاربران عادی استفاده شود.

گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy Z Flip 3 از تست دوام افتخار آمیز بیرون آمد و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.