منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر معرفی می شوند

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر معرفی می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر معرفی می شوند

چند ماه پیش ، گزارش هایی مبنی بر اینکه هواوی قصد ندارد امسال پس از عرضه گوشی های هوشمند سری P50 ، یک گوشی پرچمدار دیگر را روانه بازار کند ، منتشر شد. شایعات و گمانه زنی ها حاکی از آن است که این شرکت عرضه جدیدترین تلفن های هوشمند سری Mate را متوقف کرده است. دلیل این امر تحریم ها و ممنوعیت های اعمال شده توسط ایالات متحده علیه هواوی و همچنین محدودیت های زنجیره تامین این شرکت است.

اما با همه این موارد ، اخبار جدید منتشر شده توسط یک کارشناس ارشد زنجیره تامین هواوی نشان می دهد که سری جدید Mate هواوی طبق برنامه ریزی شده در سه ماهه چهارم سال جاری عرضه می شود. به گفته این کارشناس ، داوین نارنجو ، هواوی در ماه اکتبر سال جاری گوشی های هوشمند سری Mate 50 خود را ارائه می دهد.

به گفته هواوی ، این شرکت آخرین رویداد جهانی نمایشگاه محصولات خود را امسال در وین اتریش در 21 اکتبر ساعت 15 برگزار می کند.

اگرچه این شرکت چینی اطلاعاتی درباره دستگاه هایی که در ماه اکتبر معرفی خواهد کرد منتشر نکرده است ، اما حدس زده می شود که هواوی در این مراسم نسخه جهانی گوشی های هوشمند سری P50 خود را به بازارهای جهانی معرفی کند.

در نگاه اجمالی این شرکت که هفته گذشته منتشر شد ، دستگاهی شبیه تلفن هوشمند P50 Pro نشان داده شد.

هواوی میت 40 پرو

با نگاهی دقیق تر به تیزری که در بالا به آن اشاره شد ، مشخص می شود که قسمت زیرین ماژول دوربین گوشی بالای دکمه تنظیم صدا قرار دارد. این ویژگی با مشخصات گوشی های هوشمند Huawei P50 مطابقت ندارد و این شبهه را ایجاد می کند که احتمالا این گوشی محصول جدیدی از شرکت چینی خواهد بود.

عرضه محدود سری جدید Mate

با این حال ، باید توجه داشت که صرف نظر از عرضه یا عدم عرضه جدیدترین تلفن های هوشمند سری Mate ، در دسترس بودن و در دسترس بودن آنها برای کاربران به احتمال زیاد بسیار محدود خواهد بود.

در حال حاضر هیچ گزارش یا اطلاعات معتبری در مورد برنامه هواوی برای عرضه جهانی محصولات جدید این شرکت وجود ندارد. طرفداران و طرفداران این غول فناوری فقط باید تا 21 اکتبر (29 اکتبر) منتظر بمانند تا برنامه های هواوی در بازارهای جهانی امسال را مشخص کنند.

شایان ذکر است که اطلاعات زیادی در مورد زبان طراحی گوشی های هوشمند سری جدید Mate منتشر نشده است. اما شایعات نشان می دهد که در سری جدید Mate ، احتمالاً شاهد تنظیمات مشابه دوربین یا حتی دوربین بهتر از تلفن های هوشمند سری P50 خواهیم بود. گفته می شود هواوی در سری جدید میت از تراشه های کوالکام نیز استفاده می کند. پیش از این ، این شرکت تلفن هوشمند P50 را با تراشه Snapdragon 888 روانه بازار کرده بود.

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه اکتبر عرضه می شوند ، اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.