منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های سری وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

گوشی های سری وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های سری وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

در حالی که بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر ارائه گوشی هوشمند OnePlus 9 RT در ماه اکتبر هستند. اما برخی افراد برای مدل های سال آینده روز شماری می کنند. گمانه زنی های اولیه در مورد سری وان پلاس 10 بر طراحی پرچمدار این شرکت در سال آینده متمرکز است.

“شرکت چینی در حال توسعه تلفن های سری OnePlus 10 است ؛ محصولاتی که به عنوان مدلهای بهبود یافته سری 9 به بازار عرضه می شوند. همچنین ، در لیست تلفن های آینده این شرکت ، می توانید نام مدلهای مختلف سری موبایل را نیز مشاهده کنید. همچنین انتظار می رود OnePlus تعدادی از لوازم جانبی جدید را در رویداد بعدی خود ارائه دهد. “- Yogesh Brar ؛ 2 سپتامبر 2021

یک خودی به نام Yogesh Brar مطمئن است که سری OnePlus 10 به عنوان مدل به روز شده سری 9 عرضه می شود و از طراحی بسیار نزدیک به خانواده گوشی های OnePlus 9 در اواخر امسال سود می برد. طبق پیش بینی ها ، سری OnePlus 10 در سال 2022 معرفی می شود.

گوشی های سری وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

تصویر گوشی های هوشمند OnePlus 9 و 9 Pro

علاوه بر این ، خود مخبر به انتشار چندین سری تلفن همراه OnePlus Rolling در آینده اشاره می کند. با این حال ، جزئیات خاصی در مورد آنها اعلام نشده است. OnePlus به احتمال زیاد در رویداد بعدی خود چندین لوازم جانبی جدید را ارائه می دهد. با این حال ، اطلاعات بیشتری در مورد زمان عرضه این دستگاه ها در دسترس نیست.

گوشی های سری وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد. این تلفن برای اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.