منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از روی دوچرخه دچار حریق شد

گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از روی دوچرخه دچار حریق شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از روی دوچرخه دچار حریق شد

گفته می شود گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 فروش خوبی دارد و محبوبیت این گوشی بیشتر از پیش بینی بسیاری از کارشناسان بوده است. اما دمای این گوشی تاشو می تواند به طرز چشمگیری افزایش یابد. کاربری به نام چاد کریستین چنین ادعایی داشته است. نحوه معامله سهام و ارزهای دیجیتال را به مردم بیاموزید. صرف نظر از استراتژی اخیر چاد کریستین ، هیچ یک از سهامی که او ارائه می دهد به اندازه Galaxy Z Fold 3 جذاب نخواهد بود. طبق توییتی که روز دوشنبه ارسال شد ، کریستین تصمیم گرفت این دستگاه را در جعبه خود نگه دارد و برای بررسی به سامسونگ ارسال کند. تعمیر پس از سقوط گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 از دوچرخه و شکستن صفحه نمایش.

Samsung Galaxy Z Fold 3 پس از آسیب داخلی منفجر شد

اما وقتی آقای کریستین تلفن معیوب را در جعبه می گذاشت. دستگاه منفجر شد و دود از بدنش خارج شد. آقای کریستین در این حادثه آسیبی ندید. البته این حادثه به احتمال زیاد حافظه فاجعه بار گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 7 را زنده می کند.این دستگاه در چندین تصادف بزرگ از جمله هنگام فرود در هواپیما منفجر شد. سامسونگ پس از بررسی طراحی دستگاه ، نسخه امن تری از آن را منتشر کرد. اما حتی این مدلها نیز کم و بیش منفجر شدند.

سرانجام ، گلکسی نوت 7 به طور کامل توسط سامسونگ بازنشسته شد. این فرایند حدود 5 میلیارد دلار برای شرکت کره ای هزینه داشت. مشخص شد که باتری های این گوشی توسط سامسونگ تامین شده است. مشکل دارند.

به نظر می رسد حادثه اخیر دارای ماهیت استثنایی است. با این حال ، آقای کریستین یک س hypال فرضی نگران کننده مطرح کرد: “اگر این اتفاق در حین انتقال تلفن رخ داد ؛ اگر چنین بود ، پیامدهای آن چه بود؟” زیرا تلفن قبل از انفجار روی زمین افتاد. بنابراین ، ضربه می تواند به اجزای داخلی دستگاه آسیب برساند.

گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از روی دوچرخه دچار حریق شد

“Galaxy Z Fold 3 من هنگام آماده شدن برای قرار دادن آن در جعبه منفجر شد. مجبور شدم آن را در پارکینگ بریزم. بدون شک این دستگاه دچار آسیب های داخلی شده است.” آیا می توانید عواقب این حادثه را هنگام حرکت تصور کنید. تلفن؟ “چاد کریستین از تجارت رویایی آمریکایی ؛ 26 سپتامبر 2021

حتی آقای کریستین شخصاً معتقد است که این حادثه استثنا است و تمام شده است. او در توییتی نوشت: “این تلفن قبلاً به مرکز تعمیرات سامسونگ ارسال شده است و به درخواست آنها به غرفه تلفن بازگردانده شده است. این تلفن یک هفته پیش روی دوچرخه من افتاده بود. من مطمئن هستم که دستگاه آسیب دیده است. و من فکر می کنم این حادثه با سناریوهای انفجار گلکسی نوت 7 متفاوت است. “

گفته می شود سامسونگ یک تیم ویژه برای بررسی این حادثه تشکیل داده است. این شرکت جعبه قدیمی را برای آقای کریستین ارسال می کند تا دستگاه سوخته را به عقب بازگرداند. درسی که از این حادثه می توان گرفت این است که ممکن است دستگاه پس از حادثه دچار آسیب داخلی شده و کاربران از این آسیب ها آگاه نباشند. تا زمانی که آسیب بعداً خود را نشان دهد. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از خروج از مقام خود چه خواهد کرد. اما این حادثه نشان می دهد که محافظت از یک دستگاه گران قیمت حیاتی است. حتی اگر این امر برخی از ویژگی های زیبایی طراحی دستگاه را پنهان کند.

حفاظت از استارتاپ ها یک حرکت هوشمندانه است

تقریباً همه کسانی که تلفن جدید می خرند ؛ گفته می شود که خرید قاب محافظ ضروری نیست. زیرا این بار دستگاه جدید از دست آنها نمی افتد. اما همه ما انسان هستیم و در هر زمان ممکن است اشتباه کنیم. به این ترتیب ، دستگاه ارزشمند ما می تواند در کسری از ثانیه متصل شود. برای برخی از کاربران تلفن های هوشمند ، زمین خوردن اولین دستگاه به معنای از دست دادن بخشی از ارزش آن در همان زمان برخورد با زمین است.

آقای کریستین یک معامله گر است و احتمالاً عوامل خطر را به خوبی می شناسد. بنابراین احتمالاً هرگز اقدام خطرناکی انجام نخواهید داد. اگر شما یک قاب محافظ برای گوشی هوشمند جدید نخرید ، کاربران در معرض خطر جدی قرار دارند. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که خود را در شرایطی قرار دهید که مجبور شوید گوشی هوشمند گران قیمت جدید خود را جایگزین کنید. در حالی که استفاده از کیس با قیمت مناسب می تواند به محافظت از سرمایه شما کمک کند.

گلکسی Z Fold 3 سامسونگ پس از سقوط از دوچرخه دچار آتش سوزی شد ، اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.