منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد Google Pixel 5a اشاره می کند

گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد Google Pixel 5a اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد Google Pixel 5a اشاره می کند

چند هفته پیش ، گوگل از تلفن هوشمند Pixel 5a خود به طور رسمی رونمایی کرد. اکنون این مدل واسطه مشکلاتی را برای برخی از کاربران خود ایجاد کرده است. چندین بازبین و آزمایش کننده گزارش می دهند که تلفن با افزایش بیش از حد دما مشکل دارد. مشکلی که گوشی هوشمند پیکسل 5 نیز در هنگام عرضه با آن روبرو شد.

به نظر می رسد این حالت هنگام ضبط ویدئوهای 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه رایج است. به گفته کاربران وب سایت CNET ، ضبط با نرخ فریم بالاتر باعث می شود که پیکسل 5a حتی در هنگام ضبط ویدئو در یک محیط عادی ، روند عکسبرداری را متوقف کند.

کارشناسان وب سایت پلیس آندروید نیز فقط 5 دقیقه پس از شروع فیلم 4K در تلفن هوشمند Pixel 5a خود هشدار دریافت کردند. این مشکل توسط آزمایش کنندگان در وب سایت Hothardware نیز تأیید شد. پس از 6 دقیقه فیلمبرداری 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه ، آنها شاهد گرم شدن بیش از حد پیکسل 5a بودند. این در حالی رخ داد که دمای محیط 68 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد) بود.

در همین حال ، وب سایت Android Central گزارش می دهد که تنها با گرفتن چند عکس و فیلم کوتاه 1080p ، عملکرد گوشی کند می شود و در کمتر از نیم ساعت پیام داغ شدن بیش از حد ظاهر می شود. این پست با گوگل تماس گرفت و اکنون غول جستجو در حال بررسی این پرونده است.

گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد Google Pixel 5a اشاره می کند

علاوه بر بررسی ها ، برخی از کاربران Pixel 5a نیز به نقل از توییتر ، مشکل داغ شدن بیش از حد گوشی خود را گزارش کردند. یکی از کاربران ادعا می کند که پس از یک ساعت پخش مستقیم ویدئو با وضوح 1080p ، یک پیام هشدار دهنده برای افزایش دما روی صفحه تلفن ظاهر شد. از سوی دیگر ، اغلب کاربران هنگام استفاده از دوربین گوشی هشدار دریافت می کنند.

کارشناسان امیدوارند این مشکل یک اشکال نرم افزاری باشد و ربطی به سخت افزار 5a پیکسل نداشته باشد. ظاهراً گوگل در حال بررسی برنامه دوربین است تا علت این مشکل را دریابد. غول جستجو به احتمال زیاد با انتشار یک به روز رسانی نرم افزار ، خطا را تصحیح می کند.

گزارشات مصرف کنندگان به این مشکل اشاره می کند که گوگل پیکسل 5a بسیار داغ می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.