منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران اپل آیپد مینی 6 از عملکرد قوی صفحه نمایش تبلت خود شکایت دارند

کاربران اپل آیپد مینی 6 از عملکرد قوی صفحه نمایش تبلت خود شکایت دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربران اپل آیپد مینی 6 از عملکرد قوی صفحه نمایش تبلت خود شکایت دارند

با معرفی تبلت آیپد مینی 6 حدود 2 هفته پیش ، سرانجام اپل سری آیپدهای جمع و جور خود را بررسی کرد. از آن زمان ، تحویل این تبلت به مشتریان علاقه مند آغاز شد. اما اکنون ، برخی از کاربران iPad Mini 2021 متوجه مشکلی در صفحه نمایش تبلت خود شده اند.

گزارش شده است که کاربران در صفحه نمایش آیپد مینی جدید یک اثر پیمایش ژله مانند را تجربه می کنند. در این مورد ، به نظر می رسد که نرخ تازه سازی یک قسمت از صفحه تبلت سریعتر از قسمت دیگر است. در نتیجه ، نوعی حالت مواج در وسط صفحه ایجاد می شود. وضعیت مشابهی هنگام تکان دادن ظرف حاوی ژلاتین مشاهده می شود.

به نظر می رسد این مشکل بیش از چند اثر انگشت را تحت تأثیر قرار داده است. زیرا ، به گفته یکی از مخاطبان در وب سایت 9to5Mac ، هنگامی که آنها برای تعویض iPad mini معیوب خود به فروشگاه Apple رفتند ؛ آنها دریافتند که همه دستگاههای مرجع مشکل مشابهی دارند. این پدیده نشان می دهد که مشکل فوق محدود به تعداد انگشت شماری از کاربران بدشانس نیست.

در زیر می توانید فیلم ناوبری iPad mini جدید را مشاهده کنید.

 

“برای درک بهتر مشکل ، ویدیو به آرامی و فریم به فریم نمایش داده می شود. همانطور که در نظر دارید ؛ محتوا در سمت راست صفحه سریعتر از سمت چپ حرکت می کند. این مشکل در استفاده روزانه به ندرت مشاهده می شود ؛ اما وجود آن هر از گاهی خود را نشان می دهد. “این وضعیت در موقعیت افقی کاملاً حل می شود.” دیتر بون ؛ 22 سپتامبر 2021

کاربران اپل آیپد مینی 6 از عملکرد قوی صفحه نمایش تبلت خود شکایت دارند

دیتر بون از وب سایت The Verge گزارش می دهد که رایانه لوحی وی نیز دچار مشکل مشابهی شده است و ویدئویی را در توییتر منتشر کرد. هنوز مشخص نیست که این مشکل ماهیت سخت افزاری دارد یا نرم افزاری. با این حال ، کارشناسان انتظار دارند که این مشکل ماهیت نرم افزاری داشته باشد. زیرا این بدان معناست که اپل با انتشار وصله نرم افزاری قادر به رفع آن خواهد بود.

کاربران اپل آیپد مینی 6 از عملکرد موج دار صفحه نمایش تبلت خود که برای اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد ، شکایت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.