منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرچمدار بعدی شیائومی دارای دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

پرچمدار بعدی شیائومی دارای دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پرچمدار بعدی شیائومی دارای دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

هفته گذشته ، سامسونگ اولین دوربین 200 مگاپیکسلی جهان را برای گوشی های هوشمند معرفی کرد. غول کره ای سنسور جدید خود را ISOCELL HP1 نامگذاری کرد.

سامسونگ اعلام کرده است که تحویل سنسورها به تولیدکنندگان تلفن های هوشمند را آغاز کرده است ، اما هنوز مشخص نیست که کدام سنسورها در حال تحویل به تولید کنندگان هستند. شایعات جدید نشان می دهد که شیائومی به احتمال زیاد یکی از تولید کنندگان قبلی است. زیرا شرکت چینی در حال کار بر روی تلفن هوشمندی است که مجهز به دوربین 200 مگاپیکسلی خواهد بود.

انتظار می رود شیائومی سال آینده گوشی های سری 11 را با سری 12 شیائومی جایگزین کند. گفته می شود یکی از اعضای خانواده شیائومی 12 دارای دو دوربین اصلی است که یکی از آنها دوربین 200 مگاپیکسلی است. شایان ذکر است که اطلاعات فوق از حساب روزنامه نگار چینی با نام کاربری Digital Chat Station در رسانه Weibo فاش شده است.

مشخصات پرچمدار آینده شیائومی

به گفته وی ، پرچمدار نسل بعدی شیائومی از دو دوربین 200 و 50 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. از آنجایی که فقط سامسونگ موفق به تولید و معرفی دوربین 200 مگاپیکسلی شده است ، می توان حدس زد که شیائومی از دوربین ISOCELL HP1 سامسونگ در گوشی آینده خود استفاده خواهد کرد ، که بخشی از خانواده تلفن های هوشمند سری Xiaomi 12. Win خواهد بود.

خبرنگار چینی همچنین مدعی شد که شیائومی همچنان از دوربین های 108 و 64 مگاپیکسلی در گوشی های میان رده و رده بالای خود استفاده خواهد کرد. نباید شگفت آور بود که شیائومی به دنبال راه اندازی تلفن هوشمندی با دوربین 200 مگاپیکسلی است. دلیل آن این است که این شرکت اخیراً گوشی هوشمند Mi CC9 Pro را به عنوان اولین گوشی جهان با سنسور 108 مگاپیکسلی معرفی کرده است.

بنابراین منطقی است که شرکت چینی مصمم است یکی از اولین مارک های تلفن هوشمند باشد که تلفن هوشمندی با دوربین 200 مگاپیکسلی روانه بازار کرده است.

پرچمدار بعدی شیائومی دارای دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

پرچمدار بعدی نشریه شیائومی دارای دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود که اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.