منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی ماه آینده رسما از سیستم عامل Harmony 2.1 رونمایی می کند

هواوی ماه آینده رسما از سیستم عامل Harmony 2.1 رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی ماه آینده رسما از سیستم عامل Harmony 2.1 رونمایی می کند

کمتر از سه ماه از انتشار رسمی Harmony OS 2.0 می گذرد و میلیون ها دستگاه هواوی با موفقیت به این نسخه به روز شده اند. هواوی به طور جدی در حال توسعه سیستم عامل است و قصد دارد ماه آینده نسخه 2.1 را برای اولین محصول خود منتشر کند.

دو رویداد اخیر هواوی را باید مهمترین رویداد چند سال اخیر این شرکت دانست. در رویداد Harmony ، این شرکت به طور رسمی سیستم عامل را راه اندازی کرد معرفی HarmonyOS 2. در دومین رویداد ، گوشی های جذاب سری P50 با این سیستم عامل برای اولین بار عرضه شد تا عزم جدی هواوی برای توسعه سیستم عامل خود را اعلام کند.

طبق داده های رسمی ، هواوی تا کنون بیش از 50 میلیون دستگاه را به سیستم عامل Harmony 2.0 به روز کرده است. انتظار می رود این روند تا پایان سال جاری به بیش از 100 میلیون دستگاه برسد ، که می تواند سریعترین فرآیند برای نصب سیستم عامل جدید در دنیای موبایل تا به امروز باشد.

اما همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد ، هواوی قصد دارد ماه آینده HarmonyOS نسخه 2.1 را برای کاربران نسخه 4G Snapdragon 888 از سری P50 منتشر کند. این اولین ملاقات با نسخه 2.1 هارمونی خواهد بود ، که ممکن است سرآغاز نسخه جدیدی برای سایر محصولات باشد.

اطلاعات مربوط به سیستم TENNA چینی از لیست تلفن های دارای مجوز روز گذشته منتشر شد که نشان می دهد هواوی قصد دارد از ماه آینده گوشی های سری P50 با تراشه های پردازنده Snapdragon 888 با سیستم عامل Harmony 2.1 را از پیش نصب کند.

هواوی هنوز اطلاعاتی در مورد محتوای بروزرسانی و اینکه کدام قسمت از سیستم عامل و رابط کاربری به روز رسانی می شود یا چه ویژگی هایی به این نسخه اضافه می شود ، منتشر نکرده است.

همانطور که می دانید. هواوی P50 فقط دارای تراشه 4G Snapdragon 888 است ، اما برای P50 Pro دو نسخه وجود دارد. یک نسخه با پردازنده Kirin 9000 4G و نسخه دیگر با تراشه Snapdragon 888 4G.

بر اساس گزارشات ، آخرین نسخه به روز شده و از پیش نصب شده سیستم عامل Harmony 2.1 فقط برای گوشی های دارای تراشه Snapdragon در دسترس خواهد بود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد به روزرسانی نسخه Kirin این گوشی ها به Harmony 2.1 منتشر نشده است.

هواوی ماه آینده Harmony 2.1 را راه اندازی می کند اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.