منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نگاهی به کاغذ سفید شیبا فلوکی بیندازید

نگاهی به کاغذ سفید شیبا فلوکی بیندازید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نگاهی به کاغذ سفید شیبا فلوکی بیندازید

شیبا فلوکی ؛ این یک نشانه جدید است که مانند اکثر رقبای خود بر روی پلتفرم معتبر و معروف Bainance Smart China راه اندازی و توسعه یافته است.

این نشانه ارزان ؛ به تازگی ، ایلان ماسک آن را به صورت غیر مستقیم منتشر کرد و ناگهان ، با شکوه فراوان ، رشد چند صد درصدی را تجربه کرد و دارندگان آن را بسیار سودآور کرد.

شیبا فلوکی

کاغذ سفید شیبافلوکی

اما با نگاهی به شرایط این پرونده و دیدن کاغذ سفید آن ؛ می توان به اطلاعات جالبی دست یافت.

به عنوان مثال ، یکی از مهمترین عناصری که در کاغذ سفید این نشانه ذکر شده است. یعنی ، شیبا فلوکی قصد دارد معاملات شبکه ای را توسط پدر معنوی خود ، دوج کوئین ، چندین برابر کند.

Shiba Flouki در حال حاضر در پلتفرم های معتبر Pancake Swap و e-Toro فهرست شده است و واضح است که با توسعه بیشتر پروژه ، رشد موقعیت اجتماعی و اعتماد عمومی به پلتفرم های اصلی جهان ، ممکن است تجربه کنید لیست در صرافی ها. بین المللی

سایر موارد ذکر شده در کاغذ سفید Shiba Floki ؛ می توان به ایجاد کیف پول اختصاصی برای دارندگان ، ایجاد NFT اختصاصی و مبادله غیر متمرکز اشاره کرد.

همانطور که قبلاً گفتیم ؛ از نظر تکنولوژیکی ، 5 درصد از هر معامله به عنوان پاداش بین دارندگان و 5 درصد دیگر به عنوان پول نقد در آدرس خاصی از پیش تعیین شده توسط تیم Shiba Floki ذخیره می شود.

البته لازم به ذکر است که این روش دریافت کمیسیون بیشتر از فروشندگان توکن این روزها بر روی اکثر معتبرترین توکن های بازار مانند سایفون ، بادی دوج ، بیبی دوج ، مینی فوتبال و … انجام می شود تا دارندگان آن را تشویق کنند. به

تراشه می سوزد

طبق BSCscan ؛ تا کنون بیش از 50 درصد توکن های Shiba Fluki توسط تیم توسعه دهنده این توکن سوزانده شده است و ادامه این روند در رشد قیمت های Shiba Fluki می تواند بسیار م effectiveثر و مهم باشد. به طور طبیعی ، هر چه تعداد واحدهای یک توکن کوچکتر باشد. ارزش آن نیز افزایش می یابد.

شیبا فلوکی در حال حاضر در پایان مرحله دوم نقشه راه خود است. این توکن باید در مرحله سوم و چهارم اعضا و دارندگان آن به 100 و 150 هزار آدرس برسد. در مرحله سوم ، Shiba Flouki در صرافی های مشهور جهان ثبت می شود و مرحله چهارم زمانی است که Shiba Flouki Swap راه اندازی می شود و در نهایت مرحله پنجم. زمان انتشار انحصاری Shiba Fluki NFT خواهد بود.

لازم به ذکر است که تمام پروژه های جاری در بازار ، توکن ها یا ارزهای دیجیتالی با تبلیغات زیاد به دنبال جذب کاربران هستند.

پایبندی به مدیریت سرمایه ، ریسک پذیری و البته اجتناب از هرگونه هیجان و اقدامات عجیب و غریب ، در میان مدت و بلند مدت ، می تواند بازده سرمایه گذاری شما را در پی داشته باشد.

باید اعتراف کنیم که با افزایش حجم و تعداد توکن های عجیب در بازار ؛ انتخاب بهترین ها کمی سخت است ، اما اگر با سرمایه ای معقول و کم در این مسیر قدم بگذارید ، احتمال شکست شما بسیار کمتر خواهد بود.

شبا فلوکی را از کجا بخریم؟

با توجه به تازگی این توکن ، خرید شیبا فلوکی کار بسیار دشواری است ، اما همچنان یک صرافی ایرانی است. آرزیف در کشور ما این کار را برای کاربران ایرانی بسیار آسان کرده است. با پیوستن به ارزیف و استفاده از ریال ، شما به راحتی می توانید شیبا فلوکی را تا آنجا که دوست دارید خریداری و نگهداری کنید. همچنین امکان برداشتن این توکن در هر کجا که می خواهید وجود دارد.

بنابراین اگر به Sheiba Floki ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Wink ، Shiba Ino ، Kisho Ino و ،.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید توسط مایکت

لینک دانلود مستقیم

 

نگاهی به مقاله سفید شیبا فلوکی برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.