منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نرخ ویژه رومینگ ایرانسل برای اربعین 1400

نرخ ویژه رومینگ ایرانسل برای اربعین 1400

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نرخ ویژه رومینگ ایرانسل برای اربعین 1400

نرخ ویژه رومینگ ایرانسل برای اربعین حسینی اعلام شد. ایرانسل همچنین امکان مشارکت مشترکین خود در طرح توسعه حرم امام حسین (ع) را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران ، در طول راهپیمایی اربعین حسینی در سال 1400 (مربوط به سال 1443 هجری قمری) ، مانند سالهای گذشته ، با هدف تسهیل ارتباط زائران ایرانی در عراق ، یک رومینگ ویژه نرخ خدمات تماس ، پیامک و اینترنت همراه در نظر گرفته شده است.

بر این اساس ، نرخ دقیقه تماس صوتی خروجی (از عراق به ایران) از 9900 تومان تا 9500 تومان ، نرخ دقیقه برای تماس صوتی ورودی (از ایران به عراق) از 6900 تومان تا 6000 تومان و نرخ تلفن همراه MB. اینترنت 3000 تومانی به 2000 تومان کاهش یافت. دریافت پیامک در طول سفر رایگان است. روشن کردن تلفن و فعال کردن رومینگ در عراق نیز برای مشترکین ایرانسل هزینه ای ندارد.

نرخهای فوق تا پایان ماه صفر 1443 هجری قمری معتبر است.

خدماتتماس صوتی خروجی (به ایران)تماس صوتی ورودی (از ایران)تماس بین المللیمکالمه در کشور مقصدارسال پیامکاینترنت همراه (MB)
نرخ های ویژه اربعین (تومان)95006000نرخ های فعلی490027002000
هزینه های مشترک99006900نرخ های فعلی490027003000

مشترکین ایرانسل باید توجه داشته باشند که بسته های اینترنتی فعال در داخل ایران در خارج از ایران قابل استفاده نیستند.

اگر زائران ایرانی در عراق اعتبار کافی برای برقراری تماس ندارند ، دوستان و عزیزان آنها در ایران می توانند هزینه رومینگ را پرداخت کنند. در این مورد ، سیستم گویا از گیرنده می خواهد که در صورت تمایل این هزینه را بر عهده بگیرد.

فعال سازی خدمات رومینگ را می توان با استفاده از کد دستوری # 1 * 1111 * یا از طریق برنامه ایرانسل انجام داد. ایرانیانی که قصد استفاده از سرویس رومینگ را دارند باید قبل از خروج از ایران این خدمات را فعال کنند.

اطلاعات بیشتر در این زمینه در صفحه رومینگ وب سایت ایرانسل به آدرس irancell.ir/roaming موجود است.

مشترکین ایرانسل می توانند قبل از خروج از کشور یک کارت شارژ در ایران دریافت کرده و سیم کارت را شارژ کنند ، یا با شماره گیری کد دستوری # PIN * 141 * * (PIN همان شماره 16 – دارای کارت شارژ برای شارژ سیم کارت در عراق باشد). شماره رقمی روی کارت اعتباری.) مطمئن شوید که آنها در حساب ایرانسل خود اعتبار دارند. همچنین امکان بارگذاری سیم کارت در عراق از طریق کارت بانکی با شماره گیری کد # 7 * یا سایر کدهای فرمان و داشتن رمز دوم کارت بانکی وجود دارد.

زائران توجه داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی از خارج از کشور ، لازم است قبل از شماره مشترک مورد نظر ، کد 0098 را شماره گیری کنید. ایرانسل به مشترکان عزیز پیشنهاد می کند که شماره های مورد نظر خود را با پیش شماره 0098 در تلفن خود ذخیره کنند تا بتوانند هنگام برقراری تماس سریعتر عمل کنند.

کارشناسان ایرانسل مستقر در باجه های فرودگاهی ، فرودگاه های امام خمینی تهران و شیراز ، مشهد ، اهواز و اصفهان آماده راهنمایی زائران در استفاده از خدمات رومینگ هستند.

مشترکین ایرانسل در این سفر می توانند با شماره 00989377110000 تماس گرفته ، با بخش ویژه رومینگ مرکز خدمات 24 ساعته مشتریان ایرانسل تماس گرفته و از کارشناسان ایرانسل راهنمایی دریافت کنند. علاوه بر این ، کارشناسان ایرانسل از طریق چت آنلاین در وب سایت ایرانسل و برنامه ایرانسل به مشترکان ایرانسل پاسخ می دهند.

به بازسازی حرم ها کمک کنید

ایرانسل با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات امکان مشارکت مشترکین خود را در توسعه “صحن و شبستان حضرت زینب (س)” در حرم مطهر امام حسین (ع) و دیگر عتبات عالیات فراهم کرده است. پروژه های بازسازی

برای این منظور ، مشترکین ایرانسل می توانند با بخش “خدمات” برنامه ایرانسل مشورت کرده یا کد دستوری # 72 *را شماره گیری کنند.

نرخ ویژه رومینگ ایرانسل برای اربعین 1400 اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.