منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

نمایشگر سامسونگ چهارشنبه ؛ یکی از فروشندگان مانیتور مورد نیاز اپل اعلام کرد که تولید انبوه پنل های قدیمی 90 هرتزی را برای لپ تاپ آغاز کرده است. لپ تاپ های مک بوک پرو اپل در نهایت می توانند از مزایای چنین ارتقاء چشمگیری بهره مند شوند.

با این حال ، Samsung Display به ابعاد دقیق برش خورده از مادربرد قدیمی 90 هرتزی اشاره نکرده است. اما این شرکت کره ای خاطرنشان می کند که نسخه 14 اینچی لپ تاپ های سری Zenbook و Vivobook Pro ایسوس از اولین محصولاتی است که از نمایشگرهای جدید سامسونگ با نرخ تازه سازی بالا برخوردار است.

طبق گفته Samsung Display ، پنل های قدیمی 90 هرتز هنگام پخش فیلم دارای تاری 0.9 میلی متر هستند. این رقم نشان دهنده 10٪ بهبود عملکرد نمایشگرهای جدید در مقایسه با پانل های LCD 120Hz است. در نتیجه ، میزان تاری ناشی از حرکت کاهش می یابد و حرکات با وضوح بیشتری نمایش داده می شوند.

Samsung Display علاوه بر تولید پنل های مورد نیاز ایسوس ، نیازهای Lenovo ، Dell ، HP و Samsung Electronics را نیز برآورده می کند. از اپل به عنوان یک مشتری بالقوه نام برده نمی شود. اما شایعات حاکی از آن است که اپل از پانل های قدیمی سری 8.5 سامسونگ برای مک بوک پرو 2022 خود استفاده می کند.

مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده خواهد کرد

در ماه مارس شایعاتی مبنی بر مک بوک پرو 16 اینچی مجهز به پنل جلویی منتشر شد. اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عرضه مدل 14 اینچی در دسترس نیست. صفحه نمایش های MacBook Pro LCD اپل اکنون به طور پیش فرض دارای نرخ تازه سازی 60 هرتز هستند. طبق پیش بینی های کوتاه مدت ، اپل مدلهای 14 و 16 اینچی مک بوک پرو را با نمایشگرهای مینی LED در اواخر امسال معرفی می کند. گزارشات اخیر نشان می دهد که تولید این لپ تاپ ها در ماه آگوست آغاز و عرضه آنها در پاییز آغاز می شود.

مک بوک پرو آینده اپل از پنل های قدیمی 90 هرتز سامسونگ استفاده می کند که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.