منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی سیستم تشخیص چهره در iPhone برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

معرفی سیستم تشخیص چهره در iPhone برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی سیستم تشخیص چهره در iPhone برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

در اوایل ماه جاری ، اپل تصمیم خود را برای پیاده سازی نرم افزار ویژه بر روی دستگاه های کاربران برای جستجوی تصاویر مربوط به کودک آزاری اعلام کرد. این ابتکار با انتقادات گسترده ای روبرو شد و فشار مخالفان باعث شد تا اپل راه اندازی این ویژگی جدید را به تاخیر بیندازد و دلیل آن را بهبود عملکرد عنوان کرد.

اپل در ایمیلی به برخی رسانه ها اعلام کرد که این شرکت واکنش های عمومی را در نظر گرفته و تصمیم گرفته است راه اندازی سیستم اسکن سفارشی تصویر را به تعویق بیندازد. غول مستقر در کوپرتینو در بیانیه ای گفت: “در یک ماه گذشته ، ما برنامه های خود را برای ارائه امکانات برای محافظت از کودکان در برابر قاچاقچیان اعلام کرده ایم. این افراد از ابزارهای ارتباطی برای جذب و سوء استفاده از کودکان استفاده می کنند. امکانات ما انتشار محتوای سوء استفاده جنسی از کودکان را محدود می کند. “بر اساس بازخورد مشتریان ، گروه های پشتیبانی ، محققان و دیگران ، ما تصمیم گرفتیم زمان بیشتری را صرف جمع آوری اطلاعات و بهبود سیستم در ماه های آینده قبل از راه اندازی این ویژگی ایمنی مهم کنیم. کودکانه”.

با این حال ، در این بیانیه اشاره نشده است که چگونه شرکت اطلاعات اضافی مورد نیاز خود را جمع آوری می کند و برای بهبود عملکرد سیستم اسکن تصویر با چه کسانی مشورت می کند. در ابتدا ، این ویژگی خلاق قرار بود از ویژگی iOS 15 باشد. این سیستم عامل که احتمالاً پاییز امسال منتشر می شود.

معرفی سیستم تشخیص چهره در iPhone برای جلوگیری از کودک آزاری به تعویق افتاد

کریگ فدریگی ؛ معاون مهندسی نرم افزار اپل می گوید: “امیدواریم این ویژگی آن را برای همه کمی واضح تر نشان دهد.” زیرا ما با فعالیت فعلی خود بسیار مثبت و مصمم هستیم. در آینده متوجه خواهیم شد که تصور ما از نقش جدید تا حد زیادی نادرست بوده است. به نظر من ، معرفی دو ویژگی به طور همزمان چنین شکلی از سردرگمی را ایجاد کرده است. مطمئناً ، بسیاری از پیامها به طور ضعیفی مخلوط شده اند. من فکر می کنم زمزمه نگرانی در مورد اسکن تصاویر تلفن اپل بسیار زود در بین کاربران ظاهر شد. این واقعیت باید مورد توجه قرار گیرد. “

اپل به دنبال استفاده از تشخیص چهره برای شناسایی موارد کودک آزاری است

جان کلارک ؛ مدیر و مدیر مرکز ملی کودکان مفقود و استثمار شده می گوید: “حمایت گسترده اپل از کودکان معادله بازی را تغییر می دهد.” از آنجا که بسیاری از مردم در سراسر جهان از محصولات اپل استفاده می کنند؛ بنابراین ، اقدامات امنیتی جدید امکان نجات کودکانی را می دهد که مورد آزار و اذیت آنلاین قرار گرفته اند یا تصاویری وحشتناک از سوء استفاده جنسی منتشر می کنند. در مرکز ملی کودکان مفقود شده و استثمار شده ، می دانیم که مبارزه با این اقدام جنایتکارانه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که ما به تعهد خود در حمایت از کودکان عمل کنیم. دستیابی به این هدف زمانی امکان پذیر خواهد بود که شرکای فناوری ما مانند اپل اقدامی انجام داده و مشارکت خود را گزارش دهند. این نیز یک واقعیت است که حریم خصوصی و حفاظت از کودک به طور همزمان اعمال می شود. “ما از تصمیم اپل استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت هستیم تا جهان را به مکانی امن برای کودکان تبدیل کنیم.”

 

راه اندازی سیستم تشخیص چهره در iPhone برای جلوگیری از کودک آزاری ، برای اولین بار به نظر می رسد که در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.