منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشتریان S Pen رایگان با پیش خرید Galaxy Z Fold 3 دریافت می کنند

مشتریان S Pen رایگان با پیش خرید Galaxy Z Fold 3 دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشتریان S Pen رایگان با پیش خرید Galaxy Z Fold 3 دریافت می کنند

سامسونگ این هفته گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 را معرفی می کند. بنابراین ، در حالی که رویداد آینده Unpacked در حال برگزاری است ، جزئیات مربوط به عرضه این گوشی ذکر خواهد شد. ما قبلاً افرادی را می شناسیم که پرچمداران سامسونگ را پیش خرید می کنند. آنها معمولاً امتیاز بیشتری می گیرند. در همین راستا ، جزئیات پیش خرید گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 اعلام شد.

به گفته یکی از مطلعان snoopytech @ ID ، سامسونگ از مردم می خواهد در فرایند پیش سفارش تلفن هوشمند تاشوی شرکت شرکت کنند. او بسته ای به نام Note Pack اهدا خواهد کرد. این بسته شامل یک کیف ، S Pen و یک شارژر 25 واتی در مجموع 89 یورو است.

علاوه بر این ، خود مخبر عکسی از بسته یاد شده را منتشر کرد. این تصویر نشان می دهد که قاب دارای طراحی خاصی برای میزبانی Stylus است. در حالی که آداپتور شارژ دارای پورت USB-C و اتصال مخصوص انگلستان است. هر سه عنصر مشکی هستند. همچنین ، هدایای پیش خرید در نقاط مختلف جهان متفاوت است.

بسته فوق همچنین نشان می دهد که سامسونگ گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 خود را بدون آداپتور شارژر عرضه می کند. در حالی که مدل Galaxy Z Fold 2 از نسل قبلی با آداپتور شارژر در دسترس مشتریان بود. با توجه به قیمت بالای Galaxy Z Fold 3 ، این امر ناامیدکننده به نظر می رسد. بر اساس داده های فاش شده در هفته گذشته ، این گوشی قیمت پایه 1899 یورو دارد.

Galaxy Z Fold 3 دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی خارجی ، نمایشگر داخلی 7.6 اینچی ، دوربین زیر نمایشگر ، پیکربندی دوربین سه گانه عقب ، پشتیبانی از ورودی قلم و گواهی امنیت IPX8 خواهد بود.

مشتریان S Pen رایگان با پیش خرید Galaxy Z Fold 3 دریافت می کنند

 

مشتریان یک قلم S Pen رایگان با پیش خرید Galaxy Z Fold 3 دریافت می کنند که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.