منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی رایگان در 4 اکتبر منتشر می شود

مایکروسافت ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی رایگان در 4 اکتبر منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی رایگان در 4 اکتبر منتشر می شود

مایکروسافت امروز اعلام کرد که سیستم عامل ویندوز 11 در 5 اکتبر (13 اکتبر) منتشر می شود. این به روز رسانی به صورت رایگان در اختیار همه رایانه های واجد شرایط قرار می گیرد. به روزرسانی به تدریج از 4 اکتبر منتشر می شود و طبق گفته مایکروسافت ، دستگاه های واجد شرایط جدید در وهله اول می توانند آن را دریافت کنند.

ادامه این به روز رسانی ، به تدریج و بر اساس مدلهای هوشمند که قابلیت های سخت افزاری ، معیارهای قابلیت اطمینان ، سن دستگاه و سایر عوامل م affectثر بر ارتقاء را در نظر می گیرد. آنها برای سایر دستگاه های موجود در بازار منتشر می شوند.

به گفته مایکروسافت ، انتظار می رود همه دستگاه های واجد شرایط تا اواسط سال 2022 ویندوز 11 را دریافت کنند. کاربران ویندوز 10 قادر خواهند بود از طریق قسمت Windows Update به روز رسانی جدید را در رایانه خود بارگیری کنند. با این حال ، احتمالاً امکان بارگیری و نصب به روزرسانی به صورت دستی وجود خواهد داشت. ویژگی که در حال حاضر برای سایر نسخه های ویندوز وجود دارد.

ویندوز 11 با تغییرات زیادی همراه است ، از جمله طراحی مجدد منوی استارت ، به روز رسانی طراحی و رابط کاربری ، ویجت های جدید ، برنامه به روز شده Microsoft Store و ویژگی های مربوط به بازی مانند Auto HDR و ذخیره مستقیم.

مایکروسافت ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی رایگان در 4 اکتبر منتشر می شود

به لطف مشارکت مایکروسافت با آمازون و اینتل ، ویندوز 11 همچنین از برنامه های Android پشتیبانی می کند. با این حال ، هنگامی که نسخه جدید ویندوز منتشر می شود ، این ویژگی در دسترس نخواهد بود. نسخه آزمایشی این ویژگی در ماه های آینده در اختیار کاربران Windows Insider قرار می گیرد.

مایکروسافت ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی رایگان در 4 اکتبر منتشر می شود و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.