منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت محدودیت های سخت افزاری برای نصب ویندوز 11 را کاهش داده است

مایکروسافت محدودیت های سخت افزاری برای نصب ویندوز 11 را کاهش داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت محدودیت های سخت افزاری برای نصب ویندوز 11 را کاهش داده است

هنگامی که مایکروسافت اولین بار سیستم عامل ویندوز 11 را معرفی کرد. حداقل مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای ارتقاء رایانه ها به این پلتفرم جدید نیز اعلام شده است. پردازنده معرفی شده پس از 2017 اجباری بود. بنابراین ، به نظر نمی رسید که کاربران سیستم های رایانه ای قدیمی از سیستم عامل جدید مایکروسافت استفاده کنند.

با این حال ، مایکروسافت گفت که مهندسان آن در تلاش هستند تا نیازهای سخت افزاری سیستم عامل را کاهش دهند. این خبر بدون شک برای دارندگان رایانه های قدیمی خوشحال کننده خواهد بود.

“ما به این نتیجه رسیده ایم که حداقل مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای رعایت اصول ارائه بهترین سطح پشتیبانی از مشتری ، از جمله پردازنده های سازگار 64 بیتی ، 4 گیگابایت RAM ، 64 گیگابایت حافظه داخلی ، بوت امن UEFI ، نیازهای گرافیکی و موارد دیگر ، “مایکروسافت در بیانیه ای گفت. TPM 2.0 است.”

مایکروسافت افزود: “ما تعدادی از مدل های رایانه های مختلف مجهز به پردازنده های نسل هفتم اینتل را بررسی کردیم که دارای الزامات لازم برای اجرای صحیح ویندوز 11 هستند. چنین سیستم هایی قبلاً در لیست حداقل الزامات قرار نگرفته بودند. این لیست اکنون شامل پردازنده های Intel Core X ، پردازنده های Zeon سری W و پردازنده Core 7820HQ است. البته مورد دوم تنها شامل دستگاه های منتخبی است که بر اساس اصول طراحی DCH (برنامه های پشتیبانی از اعلانات ، کامپوننت و سخت افزار) دارای درایورهای مدرن هستند.

مایکروسافت محدودیت های سخت افزاری برای نصب ویندوز 11 را کاهش داده است

این پدیده بدین معناست که اگرچه الزامات تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است. اما کاربرانی که به پردازنده های سازگار دسترسی ندارند همچنان می توانند شانس خود را امتحان کنند. با این حال ، هیچ تضمینی برای موفقیت این روند وجود ندارد.

مایکروسافت محدودیت های سخت افزاری را برای نصب سیستم عامل ویندوز 11 منتشر کرد اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.