منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت از موش جدید ساخته شده از بقایای اقیانوس بازیافت شده رونمایی کرد

مایکروسافت از موش جدید ساخته شده از بقایای اقیانوس بازیافت شده رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت از موش جدید ساخته شده از بقایای اقیانوس بازیافت شده رونمایی کرد

در طول این سالها ، مایکروسافت تعدادی موش بزرگ را عرضه کرده است ، با ابن اساف ، موس جدید این شرکت که امروز معرفی شد ، به جای ارائه کنترل نوار پیمایش یا دقت DPI بالا ، در قابلیت بازیافت و ثبات (سازگاری) با محیط). موس پلاستیکی Ocean قابل توجه است زیرا 20٪ پوسته آن از پلاستیک بازیافتی دریایی ساخته شده است و بسته بندی آن 100٪ قابل بازیافت است.
موس جدید مایکروسافت

در آگوست 2020 ، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد ضایعات تولید را تا سال 2030 به صفر برساند و استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف در بسته بندی محصولات خود را تا سال 2025 به صفر برساند. جعبه این موش از چوب قابل بازیافت و الیاف عصا ساخته شده است. در حال حاضر ، جعبه کوچکی که ماوس جدید مایکروسافت را در خود جای داده است ، گامی برای دستیابی به اهداف آینده ساکنان ردموند است. مایکروسافت همچنین به یک برنامه رایگان اشاره کرد که بر اساس آن کاربران می توانند موش های قدیمی خود را برای بازیافت رایگان ارسال کنند.

پوسته این موش از صمغ کاج و مواد بازیافتی (ساخته شده از ضایعات بازیافتی گرفته شده از اقیانوس ها و آبراه ها) ساخته شده است. این زباله های پلاستیکی به قرص تبدیل می شوند و در نهایت با سایر مواد موجود در پوسته موش ترکیب می شوند.
موس جدید مایکروسافت

مایکروسافت با آدامس مورد استفاده در محفظه ماوس با شرکت صنایع اصلی عربستان سعودی یا به اختصار SABIC همکاری کرده است. این شرکت زیرمجموعه آرامکو است. مشارکت یک شرکت بزرگ نفتی در تولید محصول اکولوژیکی گامی مهم در سبز شدن فعالیتهای انسانی است. در هر صورت ، با توجه به اینکه صنعت پتروشیمی سعی دارد با افزایش تمرکز خود بر تولید پلاستیک ، با حرکت صنعت خودرو به سمت خودروهای برقی مقابله کند ، این حرکت ممکن است عجیب به نظر برسد.

موس پلاستیکی Ocean از امروز برای پیش خرید در دسترس است و قیمت آن 24.99 دلار است. موس جدید مایکروسافت همچنین دارای اتصال بلوتوث Low Energy و Swift Pair است. این دستگاه ، مانند دیگر سخت افزارهای سرفیس که در رویداد امروز مایکروسافت نشان داده شد ، از 5 اکتبر 2021 (5 اکتبر 2021) در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

موس پلاستیکی Ocean وعده عمر باتری 12 ماهه را می دهد و تنها یک باتری AA آن را می توان بدون آسیب رساندن به دستگاه شارژ یا تعویض کرد. دارندگان این موس می توانند هر سه کلید ماوس را با استفاده از نرم افزار اصلی موس و صفحه کلید سفارشی کنند. در عین حال ، فناوری چرخ اسکرول و سنسورهای موس پلاستیکی Ocean برای کسانی که در سه دهه گذشته از موش های مایکروسافت استفاده کرده اند ، آشنا خواهند بود.
مایکروسافت از موش جدید ساخته شده از بقایای اقیانوس بازیافت شده رونمایی کرد

ماوس جدید مایکروسافت که از زباله های بازیافتی اقیانوس ساخته شده است ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.