منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لی جون: شیائومی به دنبال تبدیل شدن به برترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان است

لی جون: شیائومی به دنبال تبدیل شدن به برترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لی جون: شیائومی به دنبال تبدیل شدن به برترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان است

عملکرد تولیدکننده چینی شیائومی در بازار جهانی تلفن های هوشمند بسیار مطلوب بوده است و این شرکت در بسیاری از بازارهای جهان مارک شماره یک است. مهمتر از همه ، برای دومین سال متوالی شیائومی به عنوان برترین تولید کننده گوشی های هوشمند در بازار هند معرفی شد. هند دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان پس از چین است.

به گفته لی جون ؛ مدیرعامل شیائومی ، یک شرکت چینی ، با اطمینان خاطر هدف بزرگی را برای خود تعیین کرده است. به گفته وی ، شیائومی قصد دارد به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود. علاوه بر این ، لی جون اذعان داشت که همه باید صبور باشند. زیرا همیشه موانع مختلفی بر سر راه نوآوری و کارآفرینی وجود دارد.

لی جون در رویدادی اوایل امروز اعلام کرد که نوآوری و کارآفرینی بخشی جدایی ناپذیر از روند توسعه شیائومی است. او معتقد است که تولید هوشمند هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد. امروزه 75 درصد از شرکت های چین در نوعی تولید هوشمند فعالیت می کنند. مرحله اول ساخت کارخانه هوشمند شیائومی در شهر ییژوانگ نیز آغاز شده است.

لی جون ؛ در پایان ژوئیه سال جاری ، بنیانگذار ، رئیس و مدیرعامل شیائومی اعلام کرد که تعداد انتقال گوشی های هوشمند شیائومی برای اولین بار از اپل پیشی گرفته و این برند به دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شده است. این دستاورد ناشی از تلاش های خستگی ناپذیر شیائومی در عرصه جهانی است. در آن زمان ، لی جون ادعا کرد که شرکت رقیب بسیار قدرتمند است و کار او این است که شیائومی را در رتبه دوم نگه دارد. با این حال ، پس از چند ماه ، به نظر می رسد موقعیت شیائومی تغییر کرده است.

لی جون: شیائومی به دنبال تبدیل شدن به برترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان است

مدتی است که شیائومی قصد دارد به عنوان برترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود

هدف شیائومی تنها تبدیل شدن به پیشروترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان نیست. بلکه این عنوان را برای مدت طولانی حفظ کنید. به گفته تحلیلگران ، ساده سازی نام گوشی های هوشمند یکی از اقداماتی است که شیائومی باید آن را اجرا کند. بر اساس برخی گزارشات ، موفقیت شیائومی تا حد زیادی به دلیل سقوط هواوی به دلیل تحریم های آمریکا است ، اما موضوع برتری بلند مدت تا حدودی بحث برانگیز است. موفقیت شیائومی تا حد زیادی به عملکرد این شرکت در خارج از چین بستگی دارد. این شرکت همچنین باید به طور جدی در مورد ورود به بازار ایالات متحده و تکرار موفقیت وان پلاس فکر کند. وان پلاس در حال حاضر مذاکراتی را با بزرگترین اپراتورهای مخابراتی در ایالات متحده برای فروش گوشی های خود آغاز کرده است.

سرمایه گذاری جدی شیائومی در تبلیغات و بازاریابی نیز یک ضرورت اجتناب ناپذیر خواهد بود. شیائومی باید بودجه اختصاص داده شده برای اهداف تبلیغاتی را افزایش داده و تصویری مثبت از خود ایجاد کند. البته شرکت باید سیاست و سیاست تعادل و قیمت های رقابتی خود را حفظ کند. علاوه بر این ، شرکت چینی به نوآوری های واقعی و توسعه فناوری های جدید نیاز خواهد داشت. بهبود کیفیت محصولات و نرم افزارها نیز از دیگر اقدامات حیاتی برای شیائومی است.

نوشته لی جون: شیائومی به دنبال تبدیل شدن به پیشروترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان است که اولین بار در اخبار فناوری و دستگاه های تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.