منو سایت

لیست قیمت Microsoft Surfaces در بازار ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت لپ تاپ روکار

لپ تاپ های سری سرفیس مایکروسافت برای اولین بار در سال 2012 معرفی شدند. مایکروسافت از سخت افزار قدرتمند ، طراحی زیبا و کیفیت بسیار بالا در سری سرفیس استفاده می کند ، به همین دلیل قیمت لپ تاپ مایکروسافت سرفیس از ابتدا بالا بود و این محصول یکی از گران ترین کالاهای موجود در بازار فناوری.

سری Surface Book به صورت ترکیبی طراحی شده است ، به این معنی که مانیتور جدا از صفحه کلید است و می تواند به عنوان یک تبلت استفاده شود. با این حال ، برخی از سخت افزارهای اصلی لپ تاپ در زیر صفحه کلید قرار دارند ، بنابراین مانیتور باید به صفحه کلید متصل شود تا به صورت گرافیکی کار کند.

در حال حاضر قیمت لپ تاپ مایکروسافت سرفیس از 500 دلار شروع می شود ، بنابراین ارزان ترین مدل های سرفیس در ایران بیش از 10 میلیون تن قیمت دارد.

مایکروسافت ترکیبی از ظرافت و زیبایی را در هر دو مدل سرفیس و همچنین قدرت و عملکرد نشان داد. لپ تاپ های سرفیس این شرکت بسیار نازک هستند و توجه را به خود جلب می کنند و از کیفیت بالایی برخوردارند. از سوی دیگر ، با ویندوز ثبت شده مایکروسافت و سخت افزار قدرتمند ، لپ تاپ های سرفیس آماده هرگونه پردازش سنگین هستند و کمبود نیرو ندارند.

مایکروسافت در حال حاضر سرفیس GO ، سرفیس گو 2 ، سرفیس پرو ، سرفیس پرو بوک ، سرفیس پرو 2 ، سرفیس پرو 4 ، سرفیس پرو 6 و سرفیس بوک 3 را می فروشد. از نظر قیمت ، قیمت لپ تاپ سرفیس این شرکت بسیار بالاست و به دلیل به همین دلیل مشتریان خاصی به دنبال خرید Surface خواهند بود.

در این گزارش ، ما آخرین قیمت لپ تاپ سرویس مایکروسافت را ارائه می دهیم. این لیست قیمت در فواصل کوتاه به روز می شود.

لیست قیمت لپ تاپ مایکروسافت سرفیس

لیست قیمت لپ تاپ های مایکروسافت

همچنین می توانید در قسمت نظرات در مورد لپ تاپ های مایکروسافت س askال بپرسید ، از کارشناسان ما بپرسید و پاسخ درست را دریافت کنید.

لیست قیمت Microsoft Surfaces در بازار ایران اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.