منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

انتظار می رود گوگل گوشی های هوشمند پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در 19 اکتبر امسال معرفی کرده و در 28 اکتبر در بازارهای جهانی عرضه کند. اخبار اخیر از یک کانال YouTube به نام This is Tech Today ، که توسط شخصی به نام Brandon Lee اداره می شود ، قیمت این دو دستگاه جدید Google در بازار اروپا را فاش کرده است.

این منبع به تصویری دسترسی پیدا کرد که ادعا شده توسط آقای لی از شخصی که در یک شرکت بزرگ در اروپا کار می کرد ، گرفته شده است. شایعات قبلی می گویند نام رمز Oriole متعلق به تلفن هوشمند Google Pixel 6 است و اسمارت فون Pixel 6 Pro نیز دارای کد رمز Raven است.

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

این تصویر ، که در کانال فوق ذکر شده در YouTube منتشر شده است ، دو برچسب قیمت 548 و 649 یورو برای مدل Oriole (Google Pixel 6) را نشان می دهد. شواهد نشان می دهد که این دو قیمت مربوط به دو نسخه مختلف گوگل پیکسل 6 است که یکی از آنها دارای 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی است و نسخه جزئی دارای 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه است.

تلفن هوشمند دیگری به نام Raven (گوگل پیکسل 6 پرو) 899 یورو قیمت دارد. شایان ذکر است که وب سایت 9to5Google همان اطلاعات جدید را برای سری Pixel 6 ارسال کرده است ، اما این وب سایت ادعا می کند که قیمت محصولات جدید گوگل را از منبع دیگری در اروپا به دست آورده است.

مشخصات گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو

گفته می شود گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 پرو در سه پیکربندی در دسترس است. این سه نسخه به ترتیب دارای 12 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه ، 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 12 گیگابایت رم + 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی خواهند بود. با توجه به اینکه نسخه پایه این تلفن هوشمند 899 یورو قیمت دارد ، دو نسخه دیگر احتمالاً 999 و 1099 یورو قیمت خواهند داشت.

گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو در پنج رنگ قرمز ، سبز ، مشکی ، نقره ای و طلایی عرضه خواهند شد. بر اساس شایعات ، گوگل رنگ مشکی تلفن های هوشمند فوق را با نام Carbon و رنگ سبز مشابه را با نام Fog روانه بازار خواهد کرد.

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شده است و برای اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.