منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قانونگذار هند گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

قانونگذار هند گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قانونگذار هند گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

اپل و گوگل دارای دو نمونه از بزرگترین پلتفرم های تلفن هوشمند امروزی به نام Android و iOS هستند. هر دوی این پلتفرم ها فروشگاه برنامه های خود را دارند و به دلیل اعمال قوانین محدود کننده توسط دو شرکت ، فعالیت این فروشگاه ها در سال های اخیر با حساسیت بیشتری مورد بررسی قرار گرفته است.

متأسفانه به نظر می رسد گوگل با مشکل جدیدی در بازار هند روبرو شده است. آژانس ضد تراست این کشور دریافت که گوگل از موقعیت خود برای آسیب رساندن به رقبای خود استفاده کرده است. این گزارش بر اساس مطالعه دو ساله رویترز تهیه شده است.

گوگل نیز اخیراً با مشکلات مشابهی در کره جنوبی روبرو شده است. تنظیم کننده های کره ای غول جستجو را به سوء استفاده از موقعیت خود و اعمال سلطه از طریق سیستم عامل اندروید متهم کردند و گوگل را 177 میلیون دلار جریمه کردند. این مشکل نیز کمابیش در هند دیده شده است. ناظران هندی احساس کردند که گوگل استفاده از اشکال متناوب اندروید را برای تولیدکنندگان مشکل کرده است و سپس آنها را مجبور به نصب برنامه های گوگل بر روی دستگاه های خود کرده است.

قانونگذار هند گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

با این حال ، به نظر می رسد که گوگل چنین نگرشی را نمی پذیرد و در بیانیه خود به این موضوع اشاره کرده است. غول جستجو اعلام کرده است که سیستم عامل اندروید به تقویت فضای نوآوری و رقابت کمک کرده است و این شرکت مشتاق همکاری با نهادهای نظارتی هندی برای اثبات آن است.

نوشته شده توسط آژانس نظارتی هند ، گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید می کند! اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.