منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی از استحکام مشابه شیشه برخوردار خواهد بود

فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی از استحکام مشابه شیشه برخوردار خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی از استحکام مشابه شیشه برخوردار خواهد بود

در حال حاضر ، دو مشکل عمده در اکثر تلفن های همراه وجود دارد. اولین مورد این است که صفحات تاشو چروکیده هستند و دوم این که لایه پلاستیکی بالای صفحه معمولاً صاف تر از صفحه های شیشه ای سنتی است. LG Chem اکنون نوع جدیدی از مواد اولیه را برای پوشش صفحه نمایش معرفی کرده است. ظاهراً این مقاله مشکلات بالا را حل خواهد کرد.

این شرکت کره ای امروز از فناوری جدیدی به نام “پنجره تاشو واقعی” رونمایی کرد. این فناوری در قالب یک پوشش ویژه ایجاد شده بر روی یک فیلم پلاستیکی نازک از پلی اتیلن ترفتالات (PET) استفاده می شود. LG Chem می افزاید که ضخامت این ماده نسبت به شیشه های حرارتی فعلی کمتر است. اما در عین حال ، انعطاف پذیری مشابه پلاستیک و مقاومت یکسانی با شیشه های امروزی خواهد داشت.

سخنگوی شرکت گفت: “پوشش پنجره ، مجهز به فناوری های جدید پوشش LG Chem ، برخلاف فیلم های پلی آمید موجود و مواد شیشه ای گرم شده ، حداکثر انعطاف پذیری را دارد ، در حالی که ایده هایی را برای تلفن های پوشیده بهینه می کند. به عنوان مثال ، این ایده به کاهش برخی از مزمن ها کمک می کند. مشکلات صفحه نمایش ، مانند چین خوردن مفصل صفحه.

LG Chem ادعا می کند که حتی پس از کوچک شدن صفحه نمایش 200 هزار بار ، پنجره تاشو Real همچنان کاملاً با دوام خواهد بود. این شرکت خاطرنشان می کند که از این فناوری می توان برای نمایشگرهای تاشو داخلی و خارجی استفاده کرد. همچنین ، این ایده به کاهش چین و چروک در مناطقی که صفحه خم شده است (یا چین و چروک در پنل) کمک می کند.

سازنده کره ای همچنین اعلام کرده است که قصد دارد بدون استفاده از لایه فیلم پلاستیکی ، روکش خاصی را توسعه دهد. این ایده احتمالاً برای تولیدکنندگان است که به دنبال به روزرسانی طراحی گوشی های تاشوی خود هستند. مفید خواهد بود. عملکرد این فناوری مشابه افزودن روکش گوریلا شیشه ای به صفحه است.

فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی از استحکام مشابه شیشه برخوردار خواهد بود

حال این سال مطرح می شود که اولین گوشی های هوشمند مجهز به فناوری فوق را چه زمانی می توان خرید؟ به نظر می رسد مشتریان باید مدت زیادی منتظر بمانند. زیرا LG Chem اعلام کرده است که در سال 2022 به ظرفیت تولید انبوه می رسد.

علاوه بر این ، فروش کامل این محصول در سال 2023 آغاز می شود. این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد این فناوری را تا حدی فراتر از تلفن های همراه توسعه داده و از آن در لپ تاپ و تبلت استفاده کند. LG Chem همچنین خاطرنشان کرد که از چندین مشتری مختلف برای اجرای پروژه های مشترک پیشنهاداتی دریافت کرده است.

فناوری جدید صفحه نمایش تاشو ال جی از استحکام مشابه شیشه برخوردار خواهد بود. اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.