منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عکسهای شغل جدید آذری جارومی وزیر سابق ارتباطات

عکسهای شغل جدید آذری جارومی وزیر سابق ارتباطات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عکسهای شغل جدید آذری جارومی وزیر سابق ارتباطات

همانطور که پیشتر اعلام کردیم ، عیسی زارع پور هفته گذشته برنامه های خود را برای یک دوره چهار ساله در وزارت ارتباطات در صحن علنی پارلمان برای نمایندگان مجلس توضیح داد.

او در برنامه های خود از حکومت سایبری ، تکمیل شبکه ملی اطلاعات ، افزایش 30 مرحله ای ایران در کمیت و کیفیت خدمات الکترونیکی ، افزایش سهم فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور و رشد و توسعه فضا صحبت می کند. صنعت.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین عیسی زارع پور را با 256 رأی موافق ، 17 رأی مخالف و 10 رأی ممتنع به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تصویب رساندند.

اما پس از وزیر شدن زارع پور ، بسیاری در تلاش بودند تا بفهمند محمد جواد آذری جارومی ، وزیر ارتباطات سابق ، چه پست جدیدی را بر عهده خواهد داشت. آذری جارومی در اینستاگرام خود اعلام کرده بود که از روز شنبه مانند کارمندان عادی وزارت ارتباطات در محل کار خود حاضر شده و در پست جدید خدمت می کند.

این مقاله را نیز بخوانید: 15 عکس خاطره انگیز از وزیر ارتباطات ؛ از عکس در آب گرفته تا سبزیجات Clear Jahromi!

او به تازگی عکس هایی از شغل جدید خود را منتشر کرده و اعلام کرده است که به عنوان کارشناس در بخش برنامه ریزی شرکت ارتباطات زیرساخت که متعلق به وزارت ارتباطات است ، کار می کند و در آن سمت به کار خود ادامه می دهد.

عکسهای شغل جدید آذری جارومی وزیر سابق ارتباطات

تصاویری از شغل جدید آذری جارومی ، وزیر ارتباطات سابق ، ابتدا در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.