منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عملکرد سیستم حافظه در iPhone 13 Pro 44٪ سریعتر از iPhone 12 Pro است

عملکرد سیستم حافظه در iPhone 13 Pro 44٪ سریعتر از iPhone 12 Pro است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عملکرد سیستم حافظه در iPhone 13 Pro 44٪ سریعتر از iPhone 12 Pro است

صرف نظر از بازخورد کاربران ، اپل قصد دارد امسال میانگین قیمت فروش آیفون های خود را افزایش دهد. برای انجام این کار ، غول کوپرتینویی از روش قدیمی استفاده کرده و نسخه ای از iPhone را با حافظه داخلی بیشتر و قیمت گران تر روانه بازار کرده است.

برای برخی از کاربران آیفون ، هیچ چیز غرورآفرین تر از این نیست که بگویند: “من یک آیفون 1 ترابایتی دارم.” در حقیقت ، دسترسی به تلفن با فضای ذخیره سازی بسیار بالا همراه با صفحه تبلیغاتی 120 هرتز احتمالاً حتی چندین کاربر iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max را مجبور می کند در سوگند قبلی خود مبنی بر عدم تغییر تلفن خود در 3 سال آینده تجدید نظر کنند. اما اکنون این س arال مطرح می شود که عملکرد نسخه 1 ترابایتی آیفون 13 پرو چقدر سریع است؟

یک آیفون 1 ترابایتی در معیار AnTuTu تهیه کنید

معیار AnTuTu تمام اجزای تلفن هوشمند مانند عملکرد CPU ، GPU ، سرعت خواندن و نوشتن داده ها در حافظه و تجربه رابط کاربری را ارزیابی می کند. امتیاز فوق العاده آیفون 13 پرو در بنچمارک AnTuTu هرگونه ابهام یا شک در مورد قابلیت های این گوشی هوشمند را برطرف می کند.

عملکرد سیستم حافظه در iPhone 13 Pro 44٪ سریعتر از iPhone 12 Pro است

امتیاز نمره نسخه 1 ترابایت آیفون 13 پرو

iPhone 13 Pro ، که اپل نام داخلی iPhone 14.2 را برای آن گذاشته است ؛ به لطف پیشرفت های چشمگیر در زیر سیستم های حافظه و گرافیک ، آیفون 12 پرو سال گذشته با اختلاف قابل توجهی بهتر عمل کرده است.

عملکرد سیستم حافظه در iPhone 13 Pro 44٪ سریعتر از iPhone 12 Pro است

کاربردی ترین جهش در زیر سیستم حافظه iPhone 13 Pro مشاهده می شود

فرکانس پردازنده تراشه A15 نسبت به تراشه A14 نسبتاً بهبود یافته است. البته لازم به ذکر است که هر دو نیمه هادی با یک فرایند 5 نانومتری تولید می شوند. استفاده از نسل دوم فرآیند 5 نانومتری بر روی تراشه A15 منجر به افزایش 7 درصدی در سرعت عملیاتی یا بهبود 15 درصدی در بهره وری انرژی در مقایسه با نسخه اول فرایند 5 نانومتری از TSMC شده است.

با این حال ، زیر سیستم حافظه مهمترین عامل در ثبت رکورد امتیازدهی جدید در بنچمارک AnTuTu iPhone 13 Pro است. سرعت زیر سیستم حافظه آیفون جدید 44 درصد سریعتر از نسل قبلی است. این به افزایش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات از RAM و حافظه داخلی گوشی اشاره دارد.

به طور کلی ، به نظر می رسد که اپل امسال از تراشه های حافظه جدید و باکیفیت در مدل های پرچمدار خود iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max استفاده کرده است. این پدیده تا حدی رکورد افزایش قیمت آیفون برای نسخه های 1 ترابایتی را توجیه می کند.

عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است. اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.