منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است.

طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است.

آیفون های اپل همیشه در نظرسنجی از مشتریان مورد توجه بوده اند. اما اکنون نوبت آیپد ها و مک بوک ها است تا اپل را به عنوان برند برتر در گزارش رضایت مشتری آمریکایی (ACSI) تبدیل کند. نظرسنجی امسال بر اساس مصاحبه با 7،960 مشتری در ایالات متحده است و کاملاً تصادفی است. برای انجام این کار ، بین 7 جولای 2020 (17 ژوئیه 1999) و 26 ژوئن 2021 (5 ژوئیه 2010) با مشتریان مورد نظر تماس گرفته شد.

در نتیجه ، اپل همچنان در زمینه رضایت کلی مشتریان در ایالات متحده پیشرو است و میزان رضایت کاربران از رایانه های شخصی این شرکت (شامل تبلت ، لپ تاپ و رایانه رومیزی) در جدیدترین گزارش سالانه ACSI. درباره لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی در حال افزایش است به 1 درصد به 79 درصد رسیده است. به طور کلی ، اپل با رضایت 82 top رتبه برتر خود را حفظ کرد. این رقم با نمره غول کوپرتینویی 12 ماه پیش مطابقت دارد.

HP با 80 درصد رضایت در رتبه دوم قرار گرفت. برای مقایسه ، جالب است بدانید که این مارک در سال گذشته به میزان رضایت 77 درصدی دست یافته بود. ایسر و سامسونگ با نمره 79 درصد در رتبه سوم قرار دارند. غول کره ای در سال 2020 با میزان رضایت 81 درصد در رتبه دوم قرار گرفت. بنابراین افت سامسونگ در سال جاری به احتمال زیاد به مذاق این شرکت خوش نیامده است.

متأسفانه گزارش امسال عملکرد هر یک از برندها را بر اساس دسته بندی محصولات مختلف تحلیل نکرده است. بنابراین ، مشخص نیست که سامسونگ در چه زمینه هایی پیشرفت کرده و در چه زمینه هایی عقب افتاده است.

طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است.

رضایت مشتریان از تبلت ها نسبت به سال گذشته کاهش یافته است

با نگاهی به بازار تبلت ، به نظر می رسد رضایت مشتری در دوره فعلی نسبت به 1 سال قبل و شیوع بیماری کووید 19 کاهش یافته است. بنابراین ، امتیاز این دسته محصول از 78 درصد به 76 درصد کاهش یافته است. از نظر اقلام مورد علاقه مشتری ، نظرسنجی ACSI نشان می دهد که تولیدکنندگان از نظر طراحی کلی ، سهولت استفاده و عملکرد گرافیکی تبلت های نسل فعلی عملکرد خوبی داشته اند. اما با معرفی مدل های آینده ، هنوز فضای کافی برای بهبود ویژگی ها ، سرعت تراشه و لوازم جانبی موجود وجود دارد. لوازم جانبی شامل کلیه تجهیزات از کیس و روکش تا شارژر و آداپتورهای تبدیل خواهد بود.

طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است.

طبق یک نظرسنجی ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را بدست آورد ، اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.