منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی Poco F3 به روز رسانی UI پیشرفته MIUI 12.5 را دریافت می کند

شیائومی Poco F3 به روز رسانی UI پیشرفته MIUI 12.5 را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی Poco F3 به روز رسانی UI پیشرفته MIUI 12.5 را دریافت می کند

در حال حاضر MIUI Advanced Version 12.5 آخرین نسخه رابط کاربری اختصاصی شیائومی بر اساس سیستم عامل اندروید است. شیائومی ماه گذشته رابط کاربری را معرفی کرد و حتی آن را برای اولین دسته از تلفن های هوشمند خود در عرض چند روز از معرفی آن منتشر کرد. این نسخه از رابط کاربری MIUI در حال حاضر در بازارهای بین المللی موجود است. اولین تلفن های هوشمندی که این نسخه را در بازار جهانی دریافت کردند ، تلفن های هوشمند Mi 11X و Poco F3 بودند.

یکی از اولین تلفن های هوشمند در چین که نسخه بهبود یافته رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت کرد ، Redmi K40 بود. بنابراین ، کاملاً انتظار می رود که نسخه های جهانی این اسمارت فون که با نام های Mi 11X و Poco F3 عرضه شده است نیز جزو اولین تلفن های هوشمند شیائومی خارج از چین باشد که این به روز رسانی را دریافت می کند.

شایان ذکر است که آخرین به روز رسانی نرم افزار برای گوشی هوشمند Xiaomi Mi 11X با شماره تولید V12.5.3.0.RKHINXM ارائه شده است. از آنجا که این دستگاه منحصر به بازار هند است ، این به روز رسانی تنها نسخه موجود برای این تلفن هوشمند خواهد بود.

از سوی دیگر ، تلفن هوشمند Poco F3 که در بسیاری از بازارها موجود است ، شماره نسخه متفاوت و ویژه ای برای هر منطقه دارد. نسخه جهانی آخرین نسخه رابط کاربری MIUI با شماره ساخت V12.5.3.0.RKHMIXM برای نسخه های جهانی این تلفن هوشمند منتشر شده است. انتظار می رود در روزهای آینده این به روزرسانی در سایر مناطق در دسترس کاربران این تلفن هوشمند قرار گیرد.

لازم به ذکر است که مانند دیگر به روزرسانی های سیستم OTA ، به روزرسانی نرم افزار برای گوشی های هوشمند Mi 11X و Poco F3 به صورت دسته ای در دسترس است. بنابراین ، عرضه کامل آن ممکن است مدتی طول بکشد.

Xiaomi Poco F3 به روز رسانی UI Advanced MIUI 12.5 UI را دریافت کرد اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.