منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی را با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی کرده است

شیائومی پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی را با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی را با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی کرده است

شیائومی به طور رسمی از پایگاه شارژ بی سیم جدید خود رونمایی کرد. این شارژر 100 واتی از هر نظر تقریباً شبیه به پایه شارژ 80 واتی این شرکت است که قبلاً منتشر شده بود. شارژ پایه 80 وات شیائومی به سال گذشته برمی گردد و مدتی است که وجود دارد. لازم به ذکر است که طراحی نسخه نهایی این پایه با طراحی نمونه اولیه فاش شده این دستگاه متفاوت است.

این طراحی جدید همچنین بر اساس شارژ بی سیم 100 وات است. این طراحی به کاربر امکان می دهد تلفن هوشمند خود را به صورت عمودی یا افقی روی پایه شارژ قرار داده و شارژ کند. تنها تفاوت فیزیکی بین دو مدل این است که پایه 100 واتی شیائومی با شماره مدل MDY-13-EL با رنگ مشکی با روکش طلا در دسترس خواهد بود ، در حالی که پایه شارژ بی سیم 80 وات با شماره مدل MDY در دسترس خواهد بود. -13-ED و سفید با روکش نقره ای.

این دو پایه از نظر داخلی کاملاً شبیه به هم هستند. این به این دلیل است که ایستگاه شارژ بی سیم 100 وات ، مشابه نسخه 80 وات ، بر اساس فناوری استاندارد شارژ Qi است. هر دو مدل دارای طراحی دو سیم پیچ و فن پویا هستند که فقط در مواقع مورد نیاز روشن می شوند.

جعبه هر دو پایه دارای شارژر شیائومی 120 وات و کابل USB 6A است. از نظر ویژگی ها و قابلیت ها ، پایه شارژ بی سیم 100 وات دارای یک لایه محافظ برای کالیبره کردن جریان اضافی است و مانند مدل 80 وات ، در برابر اضافه ولتاژ و ولتاژ ، ولتاژ ، دما و جریانهای الکترواستاتیک محافظت می کند. سیستم تشخیص جسم خارجی ، مشابه مدل قبلی ، در پد شارژ جدید شیائومی تعبیه شده است.

بنابراین می توان اذعان داشت که اساس شارژر بی سیم جدید 100 واتی شیائومی از هر نظر نسخه های بهبود یافته از پایه شارژ 80 واتی این شرکت خواهد بود. لازم به ذکر است که فروش پایه بی سیم 100 وات شیائومی از 16 آگوست ساعت 10 صبح در چین با قیمت 599 یوان (یا حدود 92 دلار) آغاز می شود. هنوز هیچ اطلاعات فروش جهانی برای این شارژر بی سیم منتشر نشده است.

حال سوال اصلی اینجاست که چرا شیائومی نگران طراحی و ارائه شارژر بی سیم 100 وات است؟! زیرا دو گوشی هوشمند Xiaomi Mi 11 Ultra و May 11 Pro سریعترین تلفن های هوشمند با فناوری شارژ بی سیم بودند.

گوشی های هوشمند می 11 اولترا و می 11 پرو از فناوری شارژ بی سیم 67 وات و پس از آن Xiomi Mix 4 جدید استفاده می کنند که به فناوری شارژ بی سیم 50 وات مجهز خواهد شد. همه این تلفن های هوشمند از پایه بی سیم 80 وات موجود در بازار شارژ می شوند که هزینه کمتری (حدود 77 دلار) دارد.

در هر صورت ، ممکن است قصد شیائومی از معرفی پایه بی سیم جدید مشکلات دیگری باشد. با این حال ، امید است که شیائومی پایه شارژ بی سیم 80 وات موجود در بازار را حذف نکند.

شیائومی پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی را با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی کرده است
شیائومی پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی را با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی کرده است

شیائومی یک پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی می کند که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.