منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داد

شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داد

شیائومی اخیراً گزارش داده است که مسدود کردن تلفن های هوشمند برخی از کاربران در کشورها و مناطقی مانند کوبا ، ایران ، سوریه ، کره شمالی ، سودان و کریمه هیچ بازار خاصی را هدف قرار نمی دهد. در واقع ، حرکت اخیر غول چینی در راستای سیاست منطقه ای است که هدف آن جلوگیری از قاچاق کالا در بازار خاکستری و حفاظت از امنیت داده های کاربران است. این اظهارات روز یکشنبه در مصاحبه سخنگوی شیائومی با Global Times اعلام شد.

این بیانیه پس از آن منتشر شد که برخی رسانه ها گزارش دادند که یک سازنده تلفن هوشمند چینی تلفن های خود را در کشورها و مناطق فوق الذکر قفل کرده است. مناطقی که شیائومی هنوز حضور رسمی خود را اعلام نکرده است. سیاست های صادراتی شیائومی مانع از صادرات محصولات این شرکت به کشورها و مناطق محدود شده توسط مشتریان می شود. با این حال ، طبق گزارش رسانه ها ، بازار خاکستری در سال های اخیر گسترش یافته است و خرید دستگاه های شیائومی در یک منطقه و استفاده از آنها در مناطق دیگر در بین مشتریان بسیار رایج است.

برخی رسانه ها تصمیم اخیر شیائومی برای قفل کردن برخی از تلفن های خود را به اهرم های قدرتمند ایالات متحده در دستگاه قضایی نسبت داده اند. آنها معتقدند که واشنگتن به شرکت چینی فشار می آورد تا تلفن های هوشمند شیائومی مورد استفاده در کشورها و مناطق تحریم را مسدود کند.

شیائومی در پاسخ گفت که برای بررسی قاچاق احتمالی محصولات خود که به امنیت اطلاعات کاربران و حقوق مصرف کنندگان لطمه می زند ؛ شما موقتاً برخی از تلفن های هوشمند خود را قفل کرده اید. سخنگوی شیائومی گفت که روند تحقیقات نتایج قابل توجهی به همراه داشته است و اکنون می توان قفل دستگاه های قفل شده را باز کرد.

شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داد

فروش بالای گوشی های هوشمند شیائومی در سه ماهه دوم سال 2021 این شرکت را برای اولین بار به دومین تولید کننده بزرگ در بازار جهانی گوشی های هوشمند تبدیل کرد. بر اساس گزارشی که موسسه گارتنر منتشر کرده است ، رشد سریع شیائومی در بازارهای غیر بومی نیز به این موفقیت کمک کرده است. تحقیقات Statcounter همچنین نشان می دهد که شیائومی حدود 15 market سهم بازار را دارد.

شیائومی گزارش می دهد که قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف باز شده است. اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.