منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

نارضایتی از سیاست های App Store اپل چیز جدیدی نیست. با این حال ، در بیشتر موارد ، توسعه دهندگان نمی توانند در مورد شکایات خود کاری انجام دهند و در نهایت آنها باید دستورالعمل های اپل را دنبال کنند. اما اخیراً شاهد افزایش اعتراضات و اقدامات عملی توسعه دهندگان نرم افزار بوده ایم.

یکی از توسعه دهندگان شاکی Primary Productions نام دارد. توسعه دهنده مستقر در نیوجرسی روی این برنامه کار می کند و اخیراً 200 میلیارد دلار علیه اپل شکایت کرده است. این شرکت مدعی است که اپل با اقدامات انحصاری خود به توسعه دهندگان برنامه آسیب رسانده است و آنها را “انحصارگران مخفی” می نامد.

این شکایت پس از اطلاع این شرکت از طریق کیف پول بلاک چین از طریق برنامه به کاربران ، حل شد. سپس اپل از انتشار برنامه در App Store جلوگیری کرد. این شکایت ادعا می کند که اپل در لیست سیاه ، ثبت نام غیرقانونی و سرکوب آزادی جستجو بوده است. همچنین انتقاداتی در مورد هزینه ها و هزینه های دریافتی از توسعه دهندگان وجود دارد.

شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

این اولین بار نیست که اپل با شکایت توسعه دهندگان برنامه مواجه می شود. غول مستقر در کوپرتینو در حال حاضر در نبرد حقوقی با Epic Games بر سر برخی مسائل مربوط به Primary Productions درگیر شده است. برخی از دولتها ، از جمله کره جنوبی و ژاپن ، نیز اتهامات علیه اپل را بررسی کرده و در برخی موارد ، غول آمریکایی را مجبور به تغییر رویکرد خود کرده اند.

این خبر خوبی برای توسعه دهندگان است. با وجود این امتیازات از سوی اپل ، ظاهرا برخی از توسعه دهندگان هنوز از وضعیت فعلی ناراضی هستند. با این حال ، مشخص نیست که پرونده حقوقی اخیر چگونه پیش خواهد رفت. اما شکی نیست که این مورد فشار بر شرکت را که تلاش می کند به توافق کم هزینه تری برسد ، تشدید می کند.

شکایت 200 میلیارد دلاری یک توسعه دهنده از اپل به دلیل سیاست اختصاصی آن برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.