منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

انتظار می رود اپل در ماه جاری گوشی های هوشمند سری آیفون 13 را معرفی کند. این غول فناوری آمریکایی به احتمال زیاد امروز تاریخ عرضه محصولات خود را به طور رسمی اعلام می کند. از سوی دیگر ، طبق اخبار منتشر شده ، شارژر مغناطیسی جدید اپل ، با نام MagSafe ، نیز موفق به اخذ تأییدیه FCC شده است.

مشخصات شارژر جدید MagSafe

بر اساس گزارش جدید در وب سایت 9to5Mac ، شارژر جدید MagSafe ، شماره مدل A2548 ، تأیید FCC را دریافت کرده است. شایان ذکر است که نسل فعلی شارژر Apple MagSafe دارای شماره مدل A2140 است.

با این حال ، وب سایت خبری بالا نشان داد که اپل از شماره مدل جدید برای تغییرات کوچک استفاده کرده است و حتی گاهی اوقات تشخیص تغییرات دشوار است.

گزارشی که در اوایل ماه ژوئن منتشر شد نشان داد که گوشی های هوشمند سری 13 به احتمال زیاد دارای حلقه شارژ بی سیم بزرگتر و آهنرباهای قوی تر هستند که از شارژ بی سیم معکوس نیز پشتیبانی می کنند.

بنابراین بر اساس شواهد موجود ، شارژر MagSafe جدید ممکن است برای گوشی های هوشمند جدید اپل طراحی شده باشد. اما حقیقت این ادعا در حال حاضر مشخص نیست.

لازم به ذکر است که فهرست FCC نکته دیگری را تأیید کرده است. این فهرست تأیید می کند که شارژر جدید MagSafe اپل با تلفن های هوشمند iPhone 12 و iPhone 13 سازگاری کامل دارد. البته ، در لیست بالا ، دو نسل مختلف iPhone ، متشکل از چهار تلفن هوشمند ، “تلفن های قدیمی” و “تلفن های جدید” نامگذاری شده اند. “

همانطور که در بالا ذکر شد ، احتمالاً اپل در اواخر سپتامبر سال جاری iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max را معرفی خواهد کرد. انتظار می رود تلفن های جدید اپل به دلیل کمبود جهانی نیمه هادی برای علاقه مندان به گوشی های هوشمند آیفون هزینه بیشتری داشته باشد.

شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 در اخبار و فناوری موبایل ، تاییدیه FCC را دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.