منو سایت

سیستم عامل Harmony 3 به زودی منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سیستم عامل Harmony 3 به زودی منتشر می شود

یکی از کارکنان هواوی در یک پست در شبکه های اجتماعی اذعان کرد که هواوی در حال کار بر روی نسخه بعدی سیستم عامل اختصاصی شرکت چینی است. بر اساس اطلاعات موجود در پست ، احتمالاً به زودی شاهد انتشار نسخه جدیدی از سیستم عامل اختصاصی هواوی به نام Harmony 3 خواهیم بود.

بر اساس گزارشی از وب سایت ITHome ، یکی از کارکنان غول فناوری چین فاش کرده است که نسل بعدی سیستم عامل Harmony به زودی منتشر می شود. قابل ذکر است که این شرکت قصد دارد کنفرانس توسعه دهندگان هواوی را در 24 اکتبر سال جاری برگزار کند. هواوی در این مراسم سیستم عامل جدید خود به نام Harmony 3.0 را معرفی می کند. لازم به ذکر است که هواوی در سپتامبر سال گذشته سیستم عامل Harmony 2.0 را در کنفرانس توسعه دهندگان معرفی کرد.

از آن زمان ، چندین محصول این شرکت از جمله تلفن های هوشمند با سیستم عامل Harmony عرضه شده است. یکی از گوشی های هوشمندی که به تازگی با سیستم عامل Harmony عرضه شده است ، سری Huawei Nova 9 است.

قابل ذکر است که این شرکت تأیید کرده است که تعداد کاربرانی که از سیستم عامل اختصاصی این شرکت به نام Harmony استفاده می کنند از 120 میلیون کاربر فراتر رفته است و پیش بینی می کند که تعداد کل کاربران این سیستم عامل تا پایان سال جاری از 300 میلیون نفر فراتر رود. . رودخانه بنابراین باید مدتی منتظر بمانیم تا اطلاعات موثق از هواوی دریافت کنیم ، زیرا این شرکت اواخر این ماه رویداد HDC 2021 را برگزار می کند و از محصولات جدید خود رونمایی می کند.

سیستم عامل هارمونی 3 به زودی منتشر می شود. اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.