منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس اندروید 12 دریافت کرده است

سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس اندروید 12 دریافت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس اندروید 12 دریافت کرده است

شیائومی از جولای امسال رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 را برای برخی از دستگاه های خود آزمایش کرده است. بر اساس گزارشات ، امروز ، دو ماه بعد ، سه گوشی هوشمند از محصولات این شرکت نسخه بتا رابط کاربری MIUI را دریافت کردند که مبتنی بر اندروید 12 است. این سه دستگاه تلفن های هوشمند سری 11 شیائومی هستند..

سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس اندروید 12 دریافت کرده است

گوشی های هوشمند شیائومی می 11 پرو و ​​می 11

گوشی های هوشمند شیائومی سری 11 می

طبق گزارشی از وب سایت ITHome ، شیائومی نسخه بتا رابط کاربری اختصاصی MIUI خود را برای تلفن های هوشمند 11 مه ، 11 می پرو و ​​می 11 اولترا در چین منتشر کرده است. این نسخه به روز شده با شماره ساخت 21.9.17 در دسترس است و با اندروید 12 همراه است.

شایان ذکر است که این نسخه اولین نسخه عمومی MIUI UI مبتنی بر اندروید 12 است. متأسفانه ، این نسخه در حال حاضر تنها به سه گوشی هوشمند شیائومی و تنها یک منطقه (چین) محدود شده است.

با این حال ، انتظار نمی رود که آخرین نسخه سیستم عامل اندروید برای مدل های جهانی گوشی های هوشمند سری 11 در آینده نزدیک منتشر شود و این امر به احتمال زیاد زمان می برد. این به این دلیل است که به روز رسانی نرم افزار به تازگی وارد مرحله آزمایش عمومی شده است.

جالب است بدانید که شیائومی تنها مارک گوشی های هوشمند اندرویدی است که نسخه های بتای هفتگی رابط کاربری MIUI را به صورت هفتگی منتشر می کند. در این به روز رسانی ، ویژگی های جدید ابتدا در نسخه بتا معرفی می شوند و سپس به تدریج در نسخه های پایدار در چین و سپس سایر مناطق در دسترس قرار می گیرند.

بنابراین ، باید توجه داشت که اگرچه نسخه بتا MIUI UI برای اندروید 12 در حال حاضر برای گوشی های هوشمند Xiaomi May 11 ، May 11 Pro و May 11 Ultra در دسترس است ، اما انتشار نسخه پایدار رابط کاربری احتمالاً مدتی طول خواهد کشید. بسته به موضوعات مختلف طول میکشه.

شیائومی نسخه بتا رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرد که برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.